Czwartek, 5 sierpnia 2021

imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy

RSS

Wystawcy na Kwiatobazar poszukiwani

19.05.2021 13:04 | 1 komentarz | AgaKa

Już w najbliższą sobotę na wodzisławskim Rynku ponownie odbędzie się Kwiatobazar. Miasto Wodzisław Śląski zachęca wszystkich sprzedawców do wzięcia udziału i zaprezentowania swoich roślin i artykułów ogrodniczych.

Wystawcy na Kwiatobazar poszukiwani
Udział wystawców w wydarzeniu jest bezpłatny
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W minioną sobotę na wodzisławskim Rynku odbył się Kwiatobazar, który przyciągnął wielu miłośników roślin ogrodowych, balkonowych oraz pokojowych. Kwiaty rozchodziły się w zawrotnym tempie, a samo wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem, dlatego też Urząd Miasta będzie je organizował ponownie.

- Cieszę się, że Kwiatobazar spotkał się z tak pozytywnym odbiorem wśród wodzisławian. Wychodząc naprzeciw prośbą, postanowiliśmy, że wydarzenie odbędzie się także w kolejne soboty maja. Mam nadzieję, że warunki pogodowe pozwolą nam ponownie spotkać się na Rynku - mówi Anna Szweda-Piguła, dyrektor Centrum Rozwoju Miasta.

Kwiatobazar rozpocznie się o godzinie 9.00 i będzie towarzyszył Ekobazarowi. Godzina zakończenia jest zależna od wystawców oraz zainteresowania wydarzeniem. W razie niekorzystynych warunków atmosferycznych event nie odbędzie się. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 32 45 90 478, do 21 maja br, do godziny 10.00.

Byliśmy na pierwszej edycji

Wybraliśmy się na pierwszą edycję Kwiatobazaru z aparatem w poszukiwaniu najciekawszych propozycji. Zobacz koniecznie, co udało nam się znaleźć:

Kwiatobazar na Rynku. Co ciekawego znaleźliśmy? [ZDJĘCIA, LIVE]