Niedziela, 7 marca 2021

imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty

RSS

Tragedia złomiarzy. Zmarł Marek "Krzykacz" kochany w Rydułtowach

01.01.2021 13:53 | 6 komentarzy | ska

Wiele wskazuje na to, że znani z programu "Złomowisko.pl" Marek Pawłowski i Edward Kaliński już nie odwiedzą Rydułtów, a na pewno nie razem. W sylwestrowy wieczór o godz. 20.00 zmarł Marek "Krzykacz". Edward natomiast przebywa w szpitalu. Fani programu z Rydułtów już zapowiedzieli pomoc. 

Tragedia złomiarzy. Zmarł Marek "Krzykacz" kochany w Rydułtowach
Marek Pawłowski odwiedził Rydułtowy w lipcu 2020 roku. Zmarł w wieku 46 lat.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tragedia złomiarzy. Zmarł Marek "Krzykacz" kochany w Rydułtowach

W lipcu 2020 po raz drugi na zaproszenie rydułtowian Marek i Edek odwiedzili miasto, aby spotkać się z fanami. Wtedy, kiedy na rynku witano ich tłumnie, nic nie zapowiadało tragedii, która miała miejsce pod koniec roku. Najpierw kilka tygodni temu Edek trafił do szpitala. W wyniku powikłań lekarze musieli amputować mu nogę. Teraz złomiarza czeka długa i kosztowna rekonwalescencja. 

Z kolei smutne wieści dotarły z Pruszkowa do Rydułtów również 1 stycznia. W sylwestrowy wieczór 31 grudnia 2020 w wyniku problemów z układem krwionośnym w wieku 46 lat zmarł Marek "Krzykacz" Pawłowski, znany i lubiany uczestnik programu "Złomowisko.pl". Do tej pory telewizja Discovery wyemitowała 11 sezonów Złomowiska PL. Drużyna Marka i Edka od początku brała udział w programie. 

Złomiarza Marka pożegnała m.in. ekipa konkurencyjnego Piotro-stalu, która również bierze udział w programie: 

Rydułtowscy fani programu są wstrząśnięci tragicznymi informacjami. Już zapowiedzieli organizację zbiórki na rzecz Edka, aby pomóc mu w zakupie profesjonalnej protezy nogi.