Wtorek, 19 stycznia 2021

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Epidemia koronawirusa:

95 lat – „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Wodzisławiu Śląskim

23.11.2020 13:08 | 0 komentarzy | EK

"SPOŁEM" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Wodzisławiu Śląskim powstała w październiku 1925 roku, jako pierwsza na tym terenie. W tym roku obchodzimy Jubileusz 95-lecia naszego istnienia.

95 lat – „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Wodzisławiu Śląskim
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obecnie nasza Spółdzielnia skupiła się na handlu detalicznym oraz produkcji piekarniczej. Nasze placówki zlokalizowane są na terenach: Wodzisławia Śląskiego, Radlina i Pszowa.

Posiadamy 13 sklepów branży spożywczej z czego: 8 sklepów IMPULS, 5 sklepów DELIKATESY CENTRUM oraz 2 sklepy przemysłowe bogato wyposażone w artykuły gospodarstwa domowego.

Oprócz działalności handlowej możemy poszczycić się placówką produkcyjną tj. Zakład Piekarniczy, w którym produkcja oparta jest na tradycyjnej technologii wypieku.

W naszej ofercie znajdą Państwo: szeroki asortyment pieczywa pszenno-żytniego na naturalnym zakwasie, co gwarantuje wysoką jakość i niepowtarzalny smak naszych produktów oraz duży wybór ciast i wyrobów cukierniczych.

W szczególności polecamy:

  • smaczny, domowy kołacz
  • z serem, i z makiem, drożdżówki
  • z nadzieniem, babki,
  • piwoszki oraz pączki.

Słodkości z naszej piekarni sprawiają, że nie sposób im się oprzeć.

Największym kapitałejm naszej Spółdzielni na przestrzeni minionch lat zawsze byli oddani ludzie.Prezentacja jest opublikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego pn. "Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty"

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów własną prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl   

Zobacz również szczegóły projektu tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html 

Tekst sponsorowany