Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

SPEEDCOOK. Jedno urządzenie – nieograniczone możliwości gotowania!

04.11.2020 10:32 | 0 komentarzy | EK

Wszystkie części mechaniczne polskiego wielofunkcyjnego robota kuchennego Speedcook są produkowane w Mielcu przez nasz zakład Rpol. Urządzenie zastępuje: maszynkę do mielenia, wagę kuchenną, shaker, malakser, robot planetarny, blender, mikser oraz parowar. W Speedcooku z łatwością można przygotować puszyste ciasto drożdżowe, skruszyć lód, zmielić mięso, ubić białka, przygotować cały obiad na parze, a to tylko część jego możliwości!

Maszyna jest dostępna na rynku od ponad 15 lat. Udzielamy 3-letniej gwarancji na urządzenie, a na jego silnik nawet 5 lat gwarancji.

SPEEDCOOK. Jedno urządzenie – nieograniczone możliwości gotowania!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Speedcook umożliwi sprawne przygotowanie domowego ciasta na pizze, chleb, biszkopt, piernik a nawet na makaron, szeregu różnych zup, domowych zmielonych przypraw, koktajli czy drinków. Jako jedyni posiadamy w pełni zabudowany garnek, uniemożliwiający poparzenie się najmłodszym użytkownikom.

Speedcook posiada mechaniczne zaczepy zabezpieczające przed uruchomieniem urządzenia bez lub ze źle zamkniętą pokrywką. Wszystkie elementy naszego robota można bezpiecznie myć w zmywarce. Dodatkowa nakładka malakser umożliwi sprawne przygotowanie przetworów poprzez krojenie na plasterki i szatkowanie. W zestawie otrzymasz nakładkę do gotowania na parze.

Dodatkowo umożliwiamy wypożyczenie urządzenia za w pełni zwrotną kaucją. Przekonaj się bez zobowiązań jaką pomocą w kuchni jest Speedcook!

Speedcook to nie tylko robot kuchenny, ale również ciągle rozwijana ogólnie dostępna baza przepisów, zawsze gotowe wsparcie techniczne i dostępne części zamienne. Serwisujemy urządzenia, których wiek osiągnął nawet dwucyfrową liczbę.

Dodatkowo w ofercie posiadamy urządzenie dedykowane do gastronomii: Speedcook PRO, który posiada obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej oraz możliwość tworzenia i edycji przepisów. Został wyposażony w mocniejszy silnik przeznaczony do ciągłej pracy.

Kulinarny konkurs - pokaż nam jak gotujesz swoją ulubioną potrawę i wygraj robot kuchenny Speedcook!

Jedną z niespodzianek projektu "Kupuję-Smakuję. Wybieram polskie produkty" jest konkurs pod nazwą „Sam kupuję-smakuję”. Pochwalcie się Państwo swoimi kulinarnymi umiejętnościami, wyślijcie nam nagranie w postaci własnego filmiku video, a my opublikujemy je w naszych mediach. Więcej informcji o konkursie w artykule: https://www.nowiny.pl/171456-kuchnia-on-line-i-kulinarny-konkurs-z-extra-nagrodami-w-ramach-projektu-kupuje-smakuje-sprawdz.html


Historia firmy Rpol siega 1959 roku, kiedy to w Mielcu powstał Rzemieślniczy Zakład Elektromechaniczny, specjalizujacy sie w produkcji elementow z tworzyw sztucznych i w obrobce plastycznej metali. Jako Rpol działamy od 1995 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi stronami:
www.rpol.com.pl 
www.speedcook.pl
www.facebook.com/SpeedcookPL


Prezentacja jest opublikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego pn. "Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty"

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów własną prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl   

Zobacz również szczegóły projektu tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html