Piątek, 23 kwietnia 2021

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

Patrol

Kobieta, która wyrzuciła niemowlaka przez okno, trafiła do szpitala psychiatrycznego

25.05.2020 11:49 | 0 komentarzy | acz

Śledczy po przesłuchaniu 34-letniej matki, która wczoraj wyrzuciła swoje dziecko przez okno zdecydowali o umieszczeniu jej w szpitalu psychiatrycznym.

Kobieta, która wyrzuciła niemowlaka przez okno, trafiła do szpitala psychiatrycznego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Prokuratura Rejonowa w Rybniku nie informuje na razie o tym, z jakiego powodu 34-letnia matka wyrzuciła swoje 11-miesięczne dziecko przez okno. - Jesteśmy w trakcie ustaleń. Zbyt wcześnie na podawanie  szczegółów - powiedział dziś przed południem naszemu dziennikarzowi prokurator Tadeusz Żymełka, szef Prokuratury Rejonowej w Rybniku. Jak się dowiedzieliśmy, kobieta została umieszczona w szpitalu psychiatrycznym. Mąż kobiety nie został zatrzymany. To on wezwał na miejsce służby ratunkowe. 

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło wczoraj rano, przy ulicy Janasa, na granicy Niewiadomia i Niedobczyc. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 34-letnia kobieta wyrzuciła przez okno mieszkania swojego 11-miesięcznego synka. Chłopiec przeżył upadek z wysokości I piętra i został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach - Ligocie. Stan dziecka lekarze określają jako stabilny. Matka chłopca została zatrzymana. Wiadomo już, że w chwili zatrzymania była trzeźwa.
(acz)

O sprawie czytaj tutaj:
https://www.nowiny.pl/duzy-kaliber/165320-dramat-w-niedobczycach-matka-wyrzucila-niemowle-przez-okno.html