środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

Radość z podlewania, czy to możliwe?

01.04.2021 08:29 | 0 komentarzy | EK

Zastosowanie konewki to najpopularniejsza, ale za to najbardziej czasochłonna metoda podlewania ogrodu. To zarazem ciężka praca mogąca dawać nierównomierne efekty. Na rynku jest jednak rozwiązanie ułatwiające nam dbanie o nasz ogród. To systemy nawadniania kropelkowego Gardena Micro-Drip-System, dzięki czemu oszczędzisz czas i wodę.

Radość z podlewania, czy to możliwe?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obniżenie kosztów utrzymania ogrodu, a zarazem odpoczynek i cieszenie się kwitnącymi roślinami wydaje się kwestią nie do połączenia? Nie ma rzeczy niemożliwych! Z pomocą przychodzi Gardena Micro-Drip-System. Jak przekonują specjaliści, system nawadniania kropelkowego Micro-Drip cechuje się dwoma zasadniczymi rozwiązaniami. Po pierwsze po zainstalowaniu systemu, wykonuje on całą pracę za nas, a jedynym naszym zdaniem jest odkręcenie kranu z wodą, bądź też zaprogramowanie sterownika nawadniania Gardena, który zajmuje się tym automatycznie. Po drugie, co bardzo ważne, zestaw do nawadniania jest w stanie oszczędzić nawet do 70 procent wody, do tej pory wykorzystywanej przez nas do polewania ogrodu tradycyjnymi konewkami.

Fot. Modułowy system z możliwością rozbudowy, zapewniający oszczędne, precyzyjne nawodnienie ogrodu oraz roślin na tarasie lub balkonie - Gardena Micro-Drip-System

Mądre polewanie to też takie, które ukierunkowane jest bezpośrednio na rośliny, co z kolei redukuje rozwój chwastów. Dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu systemu, rośliny w naszym ogrodzie, na tarasie lub balkonie będą nawadniane w wydajny sposób. Dzięki zastosowaniu elementów sterujących w połączeniu z czujnikiem wilgotności gleby lub/i deszczu rośliny otrzymają dokładną ilość wody, jaką potrzebują. Jest również możliwość dodania nawozu, który jest zintegrowany w systemie, aby zapewnić prawidłowy rozwój roślin. System może być stosowany nie tylko w ogrodach, ale również w szklarniach i do podlewania roślin na tarasach lub balkonach, gdy np. będziesz poza domem.

Przy wyborze systemu do nawadniania naszego ogrodu, warto również zwrócić uwagę na łatwość jego montażu. Gwarantuje to Gardena Micro-Drip-System, ponieważ zaprojektowany jest w technologii „Quick & Easy” (szybko i łatwo).

Fot. System nawadniania kropelkowego Gardena Micro-Drip-System – linia kroplująca 

Poszukujesz wygodnego rozwiązania do podlewania ogrodu? Skorzystaj z oferty sklepów firmy PROSAT:

PROSAT Krzyżanowice Technika Ogrodowa
ul. Wyzwolenia 2
32 419 40 31 wew. 26

PROSAT Racibórz
ul. Rudzka 107
32 419 01 20

PROSAT Kietrz
ul. Mickiewicza 2
77 485 55 54

Zamawiaj również online bez wychodzenia z domu: 

Chcesz wiedzieć więcej na temat nawadniania? Skonsultuj się telefonicznie: 32 419 40 31 wew. 26 lub 27 bądź mailowo kosiarka@kosiarka.pl

Przeczytaj pozostałe artykuły z sekcji:

Materiał zewnętrzny