Czwartek, 17 czerwca 2021

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Studniówka ZSO nr 1 w Raciborzu. Wspaniały bal! [ZDJĘCIA]

15.02.2020 20:30 | 0 komentarzy | mad

Wystrzałowe kreacje, eleganckie garnitury, a przede wszystkim wspaniała zabawa. 15 lutego, czyli na 80 dni przed rozpoczęciem egzaminów maturalnych uczniowie ZSO nr 1 w Raciborzu zorganizowali swój bal studniówkowy. Na miejsce imprezy wybrali restaurację "U Kaczyny" w Rogowie. Bawi się tam pięć klas*. ZOBACZCIE ZDJĘCIA.

Studniówka ZSO nr 1 w Raciborzu. Wspaniały bal! [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To właśnie ten wyjątkowy wieczór uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu będą wspominać przez całe życie jako pierwszy i najważniejszy bal w swoim życiu. Zanim jednak na dobre rozkręciła się sobotnia zabawa były przemówienia, podziękowania i kwiaty. – Dziękujemy za to, że mieliśmy okazję kształcenia się w tak dogodnych warunkach. A także za opiekę i troskę okazaną nam w czasie edukacji – mówili uczniowie.

Marzena Kacprowicz, dyrektor placówki, zabierając głos, życzyła uczniom wspaniałej zabawy. – Na razie nie pamiętajcie o tym, co dopiero przed wami – mówiła do maturzystów pani dyrektor, oficjalnie otwierając studniówkę.

Następnie pięć klas zatańczyło poloneza (odtańczono cztery tańce, uczniowie liceum plastycznego i klasy o profilu biologiczno-językowym zatańczyli wspólnie). Każdy układ łączyła elegancja.

Maturzyści Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu wieńczą tegoroczny maraton studniówkowy szkół powiatu raciborskiego.

*3M (klasa o profilu matematycznym) – wychowawca Joanna Gogulska, 3B (biologicznym) – wychowawca Ewa Pytel, 4LP (liceum plastyczne) – wychowawca Martyna Rejner, 3BJ (biologiczno-językowym) – wychowawca Małgorzata Szewczuk, 3H (humnistycznym) – wychowawca Bogdan Depta.