Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

O.S.T.R. na Końcu Świata [ROZSTRZYGNIĘCIE]

04.11.2019 09:00 | 0 komentarzy | (q)

Mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert O.S.T.R.

O.S.T.R. na Końcu Świata [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

“Nawet nie wiesz ile dałbym by to przeżyć jeszcze raz” (O.S.T.R. - Chevy Impala) O.S.T.R. i DJ Haem ruszają w Polskę wraz z “Instrukcją obsługi świrów”. Jeśli jesteś miłośnikiem starej szkoły, jeśli kochasz hip-hop w klasycznym wydaniu - musisz być wtedy z nami! Do zobaczenia pod sceną!

Support - MaleC & Anton

Jest to duet, który od wielu już lat reprezentuje Raciborską scenę hip-hop. Raper i Producent mają już za sobą jedną płytę oraz mnóstwo singli, aktualnie pracują nad drugim albumem. Tego wieczoru będą mieli przyjemność rozgrzać publikę przed występem O.S.T.R.

Bilety:

  • I tura - 65 zł
  • II tura - 70 zł

Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na koncert O.S.T.R. 7 listopada na Końcu Świata. Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post mówiący o tej zabawie na facebookowym fanpage'u portalu Nowiny.pl. W komentarzu należy zaznaczyć dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę. Wygrają opinie, które zbiorą największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzymają dwie osoby (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 5 listopada, do godz. 16:00. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.

ROZSTRZYGNIĘCIE

W momencie zakończenia naszej zabawy (wtorek, 5 listopada, godz. 16.00) najwięcej lajków mieli: Aleksandra Kulpa 26 i Michał Błaszczyk 8. Bilety czekają na Państwa przy wejściu na koncert. Gratulujemy i życzymy dobrej zabawy!