Wtorek, 27 października 2020

imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego

RSS

PiSobus przyjechał do Wodzisławia Śl. [ZDJĘCIA]

28.08.2019 12:13 | 105 komentarzy | juk

Kampania do parlamentu ruszyła. W miniony poniedziałek na płycie wodzisławskiego rynku pojawił się PiSobus, czyli specjalny wyborczy autobus Prawa i Sprawiedliwości. - Wszystkie ręce na pokład! Idziemy po zwycięstwo - zagrzewała do pracy posłanka Teresa Glenc.

PiSobus przyjechał do Wodzisławia Śl. [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wybory do Sejmu i Senatu za 46 dni. Dlatego kandydaci Prawa i Sprawiedliwości wsiedli do PiSobusa i wyruszyli na spotkania z wyborcami. Objeżdżają Polskę i mówią o najważniejszych punktach kampanii. W miniony poniedziałek (26.08) o godz. 14.15 wyborczy autobus PiS-u pojawił się na płycie rynku w Wodzisławiu Śl.

- Prawo i Sprawiedliwość pokazało przez ostatnie cztery lata, że ma dobry program dla Polaków - mówiła Teresa Glenc, posłanka PiS starająca się o reelekcję do Sejmu. Przypomniała, że na tzw. piątkę PiS-u składają się: 13. emerytura, obniżenie PIT z 18 do 17 proc., zerowy PIT dla młodych, odbudowa połączeń autobusowych oraz 500 plus na pierwsze dziecko. - Te zmiany na lepsze są możliwe, udowadniamy je każdym naszym projektem - przekonywała. - Nasze hasło wyborcze, to dobry czas dla Polski. Jestem przekonana, że pomożecie nam udowodnić, że powiat wodzisławski i okręg nr 30 jest zmobilizowany i gotowy do kolejnej wygranej - mówiła w stronę wodzisławskich zwolenników PiS-u. - Zwyciężymy! - odpowiedzieli posłance mieszkańcy. Spotkanie trwało około pół godziny i przebiegało spokojnie. Dało się jednak usłyszeć głosy jego przeciwników. - Skończcie z tym cyrkiem - mówiło kilkoro przechodniów.

Przypomnijmy, że w wyborach do Sejmu RP nasz region wchodzi w skład okręgu wyborczego nr 30, do którego przypisano 9 mandatów poselskich. Zostaną one rozdzielone pomiędzy ugrupowania, które otrzymają największą liczbę głosów. Czołowe miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości zajmują: 1. Bolesław Piecha, 2. Michał Woś, 3. Czesław Sobierajski, 4. Adam Gawęda, 5. Grzegorz Matusiak, 6. Katarzyna Dutkiewicz, 7. Teresa Glenc.

Ludzie:

Teresa Glenc

Teresa Glenc

Poseł na Sejm