Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

Robiliśmy zdjęcia do Nowin z Zajączkiem Wielkanocnym

20.04.2019 14:05 | 0 komentarzy | ma.w

Wspólnie z Księgarnią Sowa zaprosiliśmy dzieci napotkane na ulicy Długiej w Raciborzu (a także na Rynku) do zdjęć, które pojawią się w gazecie tuż po świętach wielkanocnych. To już tradycja Nowin Raciborskich i portalu nowiny.pl 

Robiliśmy zdjęcia do Nowin z Zajączkiem Wielkanocnym
Na raciborskim Rynku Zajączek Wielkanocny Nowin Raciborskich zawsze przyciąga dzieci do zdjęć
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W akcji Nowin udział wzięły córki księgarza Dariusz Biela z "Sowy", która towarzyszy gazecie od pierwszego spaceru z Zajączkiem po ulicy Długiej. Marta i Maja rozdawały kolorowanki wszystkim fotografowanym. Relacja Marty Biel ze spotkania z Zajączkiem Wielkanocnym pojawi się na Facebooku Księgarni Sowa.

Zdjęcia wykonane przez Nowiny pojawią się w wydaniu tygodnika Nowiny Raciborskie 23 kwietnia, a następnie w portalu nowiny.pl.

W rolę zajączka wcieliła się Katarzyna Maciejowska zajmująca się w Wydawnictwie Nowiny promocją. Autorem zdjęć jest Mariusz Weidner. Na ulicy Długiej spotkali m.in. dyrygenta Orkiestry Plania Władysława Mołdrzyka z córką Franciszką, a na Rynku zdjęcie z nowinowym zającem zrobiła sobie słynna raciborska rysowniczka Julia Parzonka z synkiem Miłoszem. Na fotkę wielkanocną załapał się również naczelny portalu nowiny.pl Paweł Okulowski.

17_Franciszka Mołdrzyk z tatą Władysławem.JPG
45_Miłosz Parzonka.JPG
Paweł Okulowski szef nowiny.pl