Wtorek, 22 października 2019

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Drzwi zachlapane farbą, klatka schodowa brudna

18.01.2019 19:00 | 3 komentarze | mak, juk

- Zapytajcie w Spółdzielni Mieszkaniowej „Marcel” co to za firmę do malowania klatek wzięli. Piją podczas pracy, nie sprzątają po sobie, dziennie trzeba po nich myć - mieszkaniec bloku na Wilchwach niezadowolony z ekipy remontowej.

Drzwi zachlapane farbą, klatka schodowa brudna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do naszej redakcji zgłosił się mieszkaniec bloku na wodzisławskich Wilchwach. Blok należy do zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej „Marcel”. - W połowie grudnia zaczął się remont klatki schodowej. I do tej pory robią poprawki poprawek - irytuje się wodzisławianin z Osiedla 1 Maja. - W dodatku spółdzielnia nie dała żadnej informacji, że będą malowane klatki - dopowiada mieszkaniec.

Mężczyzna skarży się na sposób, w jaki prowadzony jest remont. - Piją podczas pracy, nie sprzątają po sobie, dziennie trzeba po nich myć. Drzwi mieszkańców, a także drzwi wejściowe pobrudzone od farby. Brudne schody i podłogi. Ludzie mieli wózki dla dzieci na klatce schodowej i wycieraczki. Wszystko zabrudzone - ubolewa mieszkaniec.

Skontaktowaliśmy się z prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej „Marcel”. Zaskoczyła go wiadomość o niewłaściwym prowadzeniu remontu klatek 30 i 35 przy Osiedlu 1 Maja w Wodzisławiu. Wyjaśnia, że spółdzielnia z firmą realizującą remont współpracuje od kilku lat i jak dotąd współpraca układała się pomyślnie. - Pracownicy zostali upomniani. Do podobnych sytuacji ma już nie dochodzić - zapewnia prezes Bronisław Kutnyj.

(mak), (juk)