Poniedziałek, 9 grudnia 2019

imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy

RSS

Z powodu remontu wyniki ogłoszą później

29.10.2018 14:12 | 0 komentarzy | d

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu – organizator V edycji Konkursu Literackiego „Racibórz prozą zaczarowany” informuje, że z powodu remontu na Kasprowicza 12 rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 listopada.

Z powodu remontu wyniki ogłoszą później
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tegoroczna V edycja Konkursu Literackiego „Racibórz prozą zaczarowany” organizowanego przez raciborską bibliotekę oraz Miasto Racibórz dotyczyła prac napisanych prozą zawierających historię miłosną związaną z Raciborzem. Nagrody dla zwycięzców wynoszą kolejno 1000, 600 i 400 zł za zajęcie I, II i III miejsca.

- Na konkurs wpłynęło ponad czterdzieści prac. Teraz Jury złożone z przedstawicieli organizatorów oraz członków Kapituły konkursu ocenia zgłoszone opowiadania. Laureaci zostaną odpowiednio wcześniej poinformowani o wynikach drogą mailową bądź telefoniczną – zapowiada Magdalena Pordzik-Paskuda z MiPBP w Raciborzu.

Finał konkursu odbędzie się w środę 21 listopada (miał odbyć się 9 listopada) o godz. 18.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12. Spotkanie uświetni koncert raciborskiego zespołu Perspektywa Okolicy.

źródło: MiPBP w Raciborzu, opr. (d).