Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Powróciły spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki

26.09.2018 14:18 | 0 komentarzy | d

Które książki okazały się idealnymi lekturami na urlop, a które lepiej zostawić na jesienne wieczory? Po wakacyjnej przerwie do raciborskiej biblioteki powróciły spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W związku z remontem biblioteki przy Kasprowicza 12 spotkanie odbyło się w Wypożyczalni i Czytelni Naukowej na Rynku i co bardzo cieszy organizatorów, pojawiły się na nim nowe czytelniczki. Na spotkaniu omawiano książki, które panie przeczytały podczas urlopu m.in. „Mama kłamie” M. Bussi, „Białe kłamstewka” L. Lokko czy „Głowa spod łóżka czyli opowiadania żydowskie” S. Wiecheckiego. Była to także dobra okazja do ustalenia listy lektur na nowy sezon działalności DKK.

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu. Mogą w nich brać udział wszyscy chętni miłośnicy dobrych książek. - Na kolejne zapraszamy już 23 października. Będziemy omawiać książkę „Na wschód od zachodu” cenionego reportera wojennego Wojciecha Jagielskiego, który tym razem podąża „wielkim szlakiem hippisów” przez Afganistan, Pakistan, Nepal i Indie – zaprasza Teresa Kornak z MiPBP, nowa koordynatorka spotkań.

źródło: MiPBP Racibórz.