Piątek, 10 lipca 2020

imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa

RSS

Pierwsza taka zjednoczona opozycja. Polowy z drużyną na Zamku Piastowskim

21.09.2018 22:45 | 32 komentarze | ma.w

To nasza szansa i pierwszy sukces. Udało nam się stworzyć mocny i kompetentny zespół - mówił o połączeniu sił NaM, PiS i środowiska Anny Ronin kandydat na prezydenta Raciborza Dariusz Polowy. W piątkowy wieczór na jego konwencję przyszło ponad 200 osób.

Pierwsza taka zjednoczona opozycja. Polowy z drużyną na Zamku Piastowskim
Dariusz Polowy i Anna Ronin w trakcie konwencji na Zamku Piastowskim
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Głos zabierali też przedstawiciel NaM Dawid Wacławczyk i Anna Ronin. Pierwszy nazywał kandydowanie "rodzajem poświęcenia" i zapowiedział, że Nasze Miasto nie będzie już "holownikiem", który dostarcza rywalom wyborczym radnych, "co w jedną noc, za parę stówek" przechodzą do konkurencji. A. Ronin powiedziała, że jest szczęśliwa, że dołączyła do D. Polowego. Wyznała, że jak tylko założyła swój komitet wyborczy od razu zwolniono ją z pracy.

Dawid Wacławczyk o największej porażce.mp3

Wacławczyk stwierdził, że Mirosław Lenk ma za sobą udaną kadencję, bo realizuje program wyborczy opozycji i dlatego Racibórz się rozwija. - To, co cechuje obecnego prezydenta to spóźniony refleks. Dopiero po czasie wprowadza cudze pomysły jako własne. Teraz strefa ekonomiczna może okazać się pułapką dla przedsiębiorców. W Raciborzu remontuje się balkony w RCK, z których potem nic nie widać, buduje halę sportową bez klimatyzacji czy oddaje przystań, którą od razu trzeba za setki tysięcy dostosowywać do użytku - wymieniał D. Wacławczyk. Wyjaśnił, że NaM "zaufał panu Darkowi" bo wierzy, że ten będzie dobrym gospodarzem.

Ludzie:

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza