Piątek, 22 listopada 2019

imieniny: Cecylii, Marka, Maura

RSS

Wodzisławskie psiaki do adopcji

26.02.2018 12:06 | 0 komentarzy | kama

Stowarzyszenie na  Rzecz Zwierząt Koty Psy i My zachęca do adopcji zwierzaków przebywających pod opieką organizacji.

Wodzisławskie psiaki do adopcji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Emin - nieduży psiak, ułożony, spokojny, pięknie chodzący na smyczy, uwielbia kontakt z człowiekiem i wspólnie spędzane chwile.

Tosia - cudnej urody sunia, lękliwa, potrzebuje dobrego cierpliwego człowieka, który okaże jej serce a i ona nabierając wtedy ufności na pewno się przełamie.

Rutka - młodziutka suczka, która dała się poznać jako wspaniała opiekunka dla młodszych psiaków, nie przepada za kotami, za to uwielbia spacery, kontakt z człowiekiem i zabawę.

Balto - piękny pies o wilczej urodzie, chętnie poddaje się pieszczotom człowieka, nieufny wobec obcych, lecz nie ma w nim cienia agresji.

Śnieżek - młodziutki niespełna roczny pełen energii psiak o białym umaszczeniu, uwielbia zabawę, także z innymi psami.

Loczek - przytuliskowy kudłatek, starszy pies, który może nie przepada za innymi kolegami z kojców, ale lubi kontakt z człowiekiem, spokojny podczas jazdy autem, u fryzjera czy weterynarza.

Pendek - świetny mikro psiak, nie najmłodszy, ale za to bardzo lgnący do człowieka, wciąż upomina się o uwagę.

Kula - mały psiak o charakterystycznej urodzie, lubi spacery, zabawę z człowiekiem.

Eska - młoda, ok. 2letnia sunia, bardzo delikatna, stąpa na swoich wysokich nogach jak na wybiegu :) Lgnie do człowieka, uwielbia pieszczoty i wspólne spędzanie czasu.

Nowik - młody psiak, pełen energii i chęci do zabawy, ciężko mu wracać do kojca po spacerach, chętnie pobyłby z człowiekiem jak najdłużej.

Ścisia - ok. 5 letnia ruda sunia, nieco niepewna, ale po bliższym poznaniu człowieka okazuje się być totalną przylepą.

Abadon - piękny dostojny starszy pies, domaga się kontaktu i uwagi jak tylko może, bardzo spokojny i ułożony, pięknie chodzi na smyczy.

Dąbek - młody psiak pełen energii, żywiołowy, uwielbiający zabawę i aktywność.

Borys - duży psiak o wyjątkowej urodzie, robiący spore wrażenie na osobach spotykanych na spacerach, czeka na nowego, kochającego ale i doświadczonego opiekuna.

Diego - pies, który wyjątkowo nie ma szczęścia w odnalezieniu swojego domu, spokojny, lubiący spacery, z każdym dniem dłużej w Przytulisku nabiera jednak co raz większego dystansu do człowieka.

Nona - piękna młoda suczka w typie owczarka niemieckiego, dała się poznać jako łagodna, wrażliwa, wpatrzona w człowieka suczka. Nie nadaje się do mieszkania w kojcu.

Luk - cudny rudy psiak o wyjątkowym spojrzeniu, nieduży, kochający kontakt z wolontariuszami, uwielbia spacery i wspólne spędzanie czasu.

Woluś - pies, który zdecydowanie nie lubi pobytu w kojcu, na spacerach otwiera się na kontakt z człowiekiem i emanuje pozytywną energią.

Wolf - piękny duży urodziwy kocur o cudownym szarym odcieniu sierści, ok. 4 letni, lubi kontakt z człowiekiem, ale nad życie kocha .. jeść ;)

Kontakt w sprawie adopcji : Rafał 605109891, Bogusia 721042948. Zwierzaki przebywają pod opieką Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt Koty Psy i My w Punkcie Przetrzymań - Przytulisku w Wodzisławiu Śl.