Czwartek, 25 lutego 2021

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

WAŻNE:

Kamil wyznał miłość Kindze, czyli niesamowite zaręczyny na studniówce ZST [FOTO]

29.01.2018 21:46 | 5 komentarzy | mak

Studniówka to wyjątkowy wieczór dla wszystkich maturzystów. Bez wątpienia sobotni bal na całe życie zapamięta jedna para. Na oczach wszystkich Kamil oświadczył się Kindze.

Kamil wyznał miłość Kindze, czyli niesamowite zaręczyny na studniówce ZST [FOTO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sobotę (27 stycznia) odbyła się studniówka Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu. Wśród uczestników była para z trzyletnim stażem: tegoroczna maturzystka Kinga oraz jej chłopak Kamil - absolwent wodzisławskiej "Budowlanki". Na początku uroczystości nic nie zapowiadało, że wydarzy się coś niezwykłego. Tradycyjny polonez, wspólne zdjęcia, zabawa.

Nieoczekiwanie Kamil poprosił Kingę o rękę. Swoje zamiary do samego końca udało mu się zachować w tajemnicy. O jego planach wiedzieli tylko DJ i fotograf. - Zabawa trwała w najlepsze. W pewnym momencie DJ powiedział, że chce komuś przekazać mikrofon. Wtedy usłyszałam od mojego chłopaka: kochanie, czy wyjdziesz za mnie? Byłam zszokowana. Powiedziałam "tak" i przytuliłam go - mówi Kinga o ważnym dla niej momencie.

Narzeczeni odebrali gratulacje od znajomych, nauczycieli i członków swoich rodzin. - Nawet nasze mamy o niczym nie wiedziały. Ale ucieszyły się - dodaje Kinga.

Kinga jest mieszkanką Wodzisławia, Kamil jest z Rydułtów. Jakie plany mają narzeczeni? Kinga musi zdać maturę. Później oboje chcą wyjechać na studia do Krakowa. Kamil zamierza dokończyć geodezję, a Kinga chciałabym rozpocząć budownictwo. Terminu ślubu jeszcze nie ustalili.

fot. Mirosław Basista / fotoperla.eu