Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kamil wyznał miłość Kindze, czyli niesamowite zaręczyny na studniówce ZST [FOTO]

Studniówka to wyjątkowy wieczór dla wszystkich maturzystów. Bez wątpienia sobotni bal na całe życie zapamięta jedna para. Na oczach wszystkich Kamil oświadczył się Kindze.

Kamil wyznał miłość Kindze, czyli niesamowite zaręczyny na studniówce ZST [FOTO]

W sobotę (27 stycznia) odbyła się studniówka Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu. Wśród uczestników była para z trzyletnim stażem: tegoroczna maturzystka Kinga oraz jej chłopak Kamil - absolwent wodzisławskiej "Budowlanki". Na początku uroczystości nic nie zapowiadało, że wydarzy się coś niezwykłego. Tradycyjny polonez, wspólne zdjęcia, zabawa.

Nieoczekiwanie Kamil poprosił Kingę o rękę. Swoje zamiary do samego końca udało mu się zachować w tajemnicy. O jego planach wiedzieli tylko DJ i fotograf. - Zabawa trwała w najlepsze. W pewnym momencie DJ powiedział, że chce komuś przekazać mikrofon. Wtedy usłyszałam od mojego chłopaka: kochanie, czy wyjdziesz za mnie? Byłam zszokowana. Powiedziałam "tak" i przytuliłam go - mówi Kinga o ważnym dla niej momencie.

Narzeczeni odebrali gratulacje od znajomych, nauczycieli i członków swoich rodzin. - Nawet nasze mamy o niczym nie wiedziały. Ale ucieszyły się - dodaje Kinga.

Kinga jest mieszkanką Wodzisławia, Kamil jest z Rydułtów. Jakie plany mają narzeczeni? Kinga musi zdać maturę. Później oboje chcą wyjechać na studia do Krakowa. Kamil zamierza dokończyć geodezję, a Kinga chciałabym rozpocząć budownictwo. Terminu ślubu jeszcze nie ustalili.

fot. Mirosław Basista / fotoperla.eu

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wodzisławianin11 (91.195. * .183) 14.01.2019 12:46

Oj Kamilu kiedyś to miałeś piękną narzeczoną. A jak pięknie wyglądaliście razem! Dawno Wodzisław takiej pary nie widział, szkoda.
"Powodzenia"

~gapiesie (188.137. * .93) 30.01.2018 09:59
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś~killer2 (46.235. * .15) Z wiekiem go....rzy

~killer2 (46.235. * .15) 30.01.2018 09:37
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

No ale z czym macie problem? Zluzujcie majty

~Mmh (31.0. * .40) 30.01.2018 08:57
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Codziennie zaręczają się setki ludzi. Po co o tym pisać?

~gapiesie (188.137. * .93) 30.01.2018 08:05
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Jeszcze troche i dzieci w przedszkolu beda sie oswiadczac!