Sobota, 31 października 2020

imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

RSS

Kultura

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Magiczny wieczór z VOO VOO w Rydułtowskim Centrum Kultury

29.10.2017 13:08 | 0 komentarzy | (q)

W sobotni wieczór zespół VOO VOO promował swoją nową płytę „7”. Muzycy zabrali fanów w melancholijną podróż przez dni tygodnia. „Przy tej muzyce dobrze się śpi, dobranoc” - tak rozpoczął występ lider zespołu Wojciech Waglewski.

Magiczny wieczór z VOO VOO w Rydułtowskim Centrum Kultury
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trudno powiedzieć czy ktoś zasnął, ale pewne jest to, że był to bardzo udany i niezwykły występ. Legenda polskiej muzyki, niedawno obchodząca 30-lecie działalności, udowodniła po raz kolejny, iż sprawnie porusza się po wielu gatunkach muzycznych i tworzy iście kosmiczne klimaty łączące pokolenia. Muzycy w składzie Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Karim Martusewicz i Michał Bryndal otwierają w umysłach słuchaczy kolejne muzyczne szuflady i skutecznie uzależniają swoją twórczością. Wykonany na bis utwór „Gdybym” pochodzący z wydanej 2014 roku płyty „Dobry Wieczór” będzie jeszcze długo grał w uszach uczestników.

„Kocham pana, panie Wojtku za piątek - dziękuję” – te i inne słowa uwielbienia można było usłyszeć, kiedy muzycy podpisywali swoje płyty i książki po zakończonym występie.

Sobotni występ VOO VOO w Rydułtowskim Centrum Kultury supportował pochodzący z Gliwic zespół Canis Latrans.

Maciej Kanik | nowiny.pl