Poniedziałek, 2 sierpnia 2021

imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa

RSS

Patrol

Racibórz. Zderzenie volkswagena ze skodą na Ogrodowej [ZDJĘCIA]

22.03.2017 18:54 | 2 komentarze | żet, OQL
Ostatnia aktualizacja: 23.03.2017 10:00

Pechowe skrzyżowanie po raz kolejny daje o sobie znać. Przyczyna zdarzenia ta sama co zawsze w tym miejscu -  nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu...

Racibórz. Zderzenie volkswagena ze skodą na Ogrodowej [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do kolizji samochodów doszło 22 marca około godz. 17.30 na skrzyżowaniu ulic Ogrodowej, Karola Miarki i Słowackiego w Raciborzu.

Miejsce zabezpieczyli strażacy, odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach,  zakręcili zawór instalacji gazowej w skodzie. Ratownicy pogotowia przewieźli do szpitala 64-letnią pasażerkę skody, która źle się czuła. Na szczęście kobieta nie odniosła poważniejszych obrażen.

Nie obyło się również bez interwencji pracowników pogotowia energetycznego, którzy zabezpieczyli zniszczoną w trakcie zdarzenia latarnię. Szacunkowa wartość strat materialnych poniesionych w wyniku kolizji to 25 tys. zł.

Policjanci ustalili, że winę za spowodowanie kolizji ponosi kierująca volkswagenem 51-latka (SRC), która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu skodą 65-letniemu mężczyźnie (OGL).  Policjanci sporządzili wniosek o ukaranie kobiety, którym zajmie się sąd.

Miejsce wydarzenia: