Sobota, 19 października 2019

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

III Targi Wędkarstwa w Nędzy już w ten weekend

28.02.2017 09:43 | 0 komentarzy | red.

Jeszcze do jutra chętni wystawcy mogą zgłaszać swój udział w III Targach Wędkarstwa pod patronatem Wójt Gminy Nędza oraz Starosty Raciborskiego, które odbędą się 5 marca w Nędzy.

III Targi Wędkarstwa w Nędzy już w ten weekend
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Łowisz? Na targach wędkarstwa w Nędzy kupisz, co trzeba - zaprasza Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego "Babiczok" z Nędzy.

Wędkarze powinni wpisać tę datę do kalendarza, bo to wydarzenie dobrze przygotowujące do nowego sezonu. Odwiedzający dwie poprzednie edycje bardzo wydarzenie chwalili.

Na targach można będzie znaleźć wszystko to, czego wędkarz potrzebuje nad wodą - od sprzętu, przez przynęty po wędkarskie siedziska, odzież czy namioty. Impreza będzie połączona z giełdą sprzętu używanego - będzie można sprzedać albo wymienić swoje wędkarskie akcesoria.

Lista wystawców jest nadal otwarta i chętni do wzięcia udziału mogą się zgłaszać jeszcze do 1 marca 2017 roku pod nr tel. 889 565 455 albo e-mail: babiczok@o2.pl.

Targi odbędą się 5 marca (niedziela) w godzinach od 9:00 do 17:00 w hali sportowej przy ul. Sportowej w Nędzy. Wstęp i parking bezpłatny.

Wydarzenie promuje nie tylko samą ideę wędkarstwa, ale także stowarzyszenie "Babiczok" i w ogóle gminę Nędza. Tereny pożwirowej eksploatacji w Babicach, które stowarzyszenie dzierżawi od Gminy, odwiedza wielu gości i to nie tylko wędkarzy. To teren bardzo atrakcyjny rekreacyjnie.