Sobota, 20 lipca 2019

imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

RSS

Patrol

Napad z siekierą na salon gier w Rydułtowach

28.06.2016 17:01 | 1 komentarz | acz

To miał być wielki skok, ale nie wyszło. Wodzisławska policja szuka trzeciego ze sprawców, którzy 21 czerwca z siekierą napadli na salon gier w Rydułtowach.

Napad z siekierą na salon gier w Rydułtowach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wszystko zaczęło się po północy, kiedy do lokalu przy ulicy Ofiar Terroru weszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich sterroryzował obsługę siekierą i zmusił do wydania gotówki w kwocie 300 złotych. Kiedy mężczyźni dokonywali napadu, w samochodzie czekała na nich wspólniczka. Po skoku odjechali z piskiem opon spod salonu.

Policja znając markę samochodu, którym uciekli rabusie wytypowała możliwych sprawców. Dzięki pracy operacyjnej 23 czerwca doszło do pierwszego zatrzymania. W ręce policjantów wpadł 31-letni mieszkaniec Suminy. Dzień później kryminalni zatrzymali 22-letnią mieszkankę Syryni. Obie osoby zostały aresztowane przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu na okres trzech miesięcy. Kobieta jest doskonale znana stróżom prawa. W przeszłości była karana za kradzieże.

Policja ustaliła już personalia trzeciego ze sprawców. To 31-letni mieszkaniec Rydułtów. W przeszłości karany. Jego zatrzymanie pozostaje jedynie kwestią czasu.

(acz)

Zobacz nagrania z innych napadów w Rudułtowach:

  • Wcześniejszy napad na salon gier przy ulicy Ofiar terroru w Rydułtowach:
    http://www.nowiny.pl/patrol/116817-napad-na-salon-gier-w-rydultowach-rozpoznajesz-bandyte-z-nagrania-film.html
  • Mężczyzna w stroju mikołaja okrada lombard w Rydułtowach:
    http://www.nowiny.pl/patrol/87872-film-z-napadu-na-lombard-w-rydultowach-mikolaj-i-spolka-skradli-25-kilograma-zlota-czeka-nagroda.html

Miejsce wydarzenia: