Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ludzka mozaika, czyli Przystanek Woodstock 2015 [ZDJĘCIA]

Kwiat młodzieży, czy degeneraci? Opinie na temat woodstockowiczów są podzielone, a prawda pewnie leży gdzieś po środku... Na Przystanku Woodstock spotkaliśmy zarówno korzystających z uroków młodości nastolatków, świetnie bawiących się rodziców z dziećmi, jak i tych, którzy wykroczyli już poza normy życia społecznego.

Ludzka mozaika, czyli Przystanek Woodstock 2015 [ZDJĘCIA]

Społeczność "wodstockowiczów" zmienia się równowlegle do przemian, którym podlega sam festiwal - jeszcze kilkanaście lat temu można było spotkać tam głównie "metali" (odpowiadało to ówczesnemu profilowi muzycznemu festiwalu). Z czasem na scenie zaczęło gościć coraz więcej wykonawców punkowych i reggae, co również przełożyło się na różnorodność subkulturową uczestników festiwalu.

Dzisiejsza społeczność Przystanku Woodstock już zupełnie wymyka się próbom uszeregowania - sława festiwalu i "woodstockowego" życia przyciąga młodych i starych, punków, metali, rastafarian, ale i tych, którzy nie lubią się wyróżniać, którzy po prostu chcą zobaczyć jak wygląda jedna z największych imprez muzycznych na świecie.

Czytelnikom portalu Nowiny.pl polecamy obejrzenie ludzkiej mozaiki, którą brodząc w kurzu i upale (podobno świetnie się przy tym bawiąc) wykonał nasz redakcyjny kolega - Paweł (OQL) Okulowski. Zobaczcie woodstockowiczów takich, jakimi są naprawdę.

Zobacz także:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].