środa, 24 lipca 2019

imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego

RSS

Weekend zagrał dla Oliwki

26.08.2014 12:23 | 5 komentarzy | mak

Specjalnie dla Oliwii Nalepki, dziewczynki chorej na mukowiscydozę, w sobotę na terenie ośrodka „Gosław” w Wodzisławiu Śląskim zagrał jej ulubiony zespół - Weekend.

Weekend zagrał dla Oliwki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- To nasze trzecie spotkanie z Oliwką. Poznaliśmy się poprzez fundację „Mam marzenie”. Rozmawialiśmy z Oliwką i jej rodzicami. Spędziliśmy kilka dłuższych chwil. Cudnie było. Cieszę się, że mogłem w jakiś sposób spełnić marzenie tej małej istotki - podkreśla Radosław Liszewski, wokalista Weekendu. Oliwia także ciepło wspomina pierwsze spotkanie. - Polubiłam pana Radka. Pytał, czy umiem śpiewać - mówi dziewczynka.

Podczas koncertu w Wodzisławiu Śląskim Weekend wykonał m.in. swój największy przebój, czyli „Ona tańczy dla mnie”. - Ten sobotni koncert cieszy tym bardziej, że jeszcze wczoraj Oliwka była w szpitalu, a dzisiaj może być tu z nami, za zewnątrz, w takiej atmosferze - stwierdza wokalista Weekendu.

Frekwencja podczas koncertu dopisała. Dochód z całej imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Oliwii. Jedynym ratunkiem dla dziewczynki jest obecnie przeszczep płuc. W Polsce u dzieci takich zabiegów się nie przeprowadza. Realizuje je klinika w Wiedniu. Koszt zabiegu to – bagatela - 500 tys. zł.

 


Czytaj również:

Pół miliona by normalnie żyć. Oliwia zmaga się z mukowiscydozą.