Niedziela, 17 stycznia 2021

imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana

RSS

Epidemia koronawirusa:

Wojciech Chmielarz przyjedzie do Raciborza

Start 13.09.2019 o godz. 18:00 wstęp wolny

Wojciech Chmielarz, autor serii kryminałów z komisarzem Jakubem Mortką, cyklu gliwickiego z Dawidem Wolskim, thrillera psychologicznego „Żmijowisko" oraz najnowszej powieści „Rana” przyjeżdża do Raciborza. Pisarz spotka się z czytelnikami w raciborskiej bibliotece w najbliższy piątek 13 września.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wojciech Chmielarz (ur. 1984) – publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”, „Pressie”, „Nowej Fantastyce”, „Pocisku” i „Polityce”. Były redaktor naczelny serwisu internetowego niwserwis.pl, zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej, terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego. Jest autorem serii kryminałów o komisarzu Mortce oraz powieści kryminalnych Wampir i Zombie (tzw. cykl gliwicki). Pięciokrotnie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru, nagrodę tę otrzymał w 2015 roku za powieść Przejęcie. W 2018 roku wydał thriller "Żmijowisko" - aktualnie trwają prace nad ekranizacją. 14 sierpnia br. ukazała się jego najnowsza powieść "Rana".

Spotkanie odbędzie się w piątek 13 września o godz. 18.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 w ramach projektu „Z Sową w świat bohaterów literackich” realizowanego przez raciborską Księgarnia SOWA, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla Książki.