Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Warsztaty florystyczne w WCK

Start 10.04.2019 o godz. 18:00 cena biletu: 60 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty florystyczne pt. „Wiosenny ogród w szkle”, które odbędą się w środę, 10 kwietnia o 18:00. W spotkaniu prowadzonym przez Marzenę Krzewinę, właścicielkę kwiaciarni Kwiaty Styl, może wziąć udział każdy, kto chce stworzyć własną kompozycję roślinną.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Warsztaty będą okazją do skomponowania własnego mini ogrodu w szklanym naczyniu. O tajnikach aranżacji małego ogrodu i jego pielęgnacji opowie pasjonatka, florystka Marzena Krzewina.

- Podczas spotkania można będzie własnoręcznie wykonać wymarzoną kompozycję wiosenno-wielkanocną w szkle. Będzie świeżo, kolorowo i z uśmiechem na twarzy - zachęca prowadząca zajęcia.

Zapisy na warsztaty florystyczne przyjmowane są telefonicznie do 5 kwietnia br. pod numerem tel. 32 455 48 55. Cena za uczestnictwo w zajęciach wynosi 60 zł od osoby. Wszystkie materiały zapewnia organizator.

- Proponujemy ciekawą formułę spędzania wolnego czasu, związaną z nabyciem umiejętności florystycznych pod fachowym okiem. To również okazja do dobrej zabawy - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.