Niedziela, 20 maja 2018

imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

RSS

SUKCES W INTERNECIE. Szanse i możliwości rozwoju Twojej firmy w Internecie na 2015/2016

Start 11.06.2015 o godz. 09:00 cena biletu: 49/99

Według badania AdEx, realizowanego przez PwC na zlecenie Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska wartość wydatków na komunikację cyfrową w 2014 roku w Polsce wyniosła 2,6 mld złotych. Dynamiczny rozwój reklamy online w Polsce wynoszący 7,2% przełożył się na dodatkowe 176 mln zł wydane w stosunku do danych z 2013. Na rok 2015 eksperci branżowi prognozują jeszcze większy bo dwucyfrowy wzrost wydatków na reklamę w internecie.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rybnicki Kampus

Rybnik, Rudzka 13c

Liczby te pokazują, że biznes z roku na rok inwestuje coraz więcej w reklamę internetową. Przyczyn jest wiele ale najważniejsze to wielorakość dostępnych form, zmiana zachowań konsumentów, wysoka skuteczność i mierzalność praktycznie każdej złotówki zainwestowanej w reklamę internetową. Aby także przedstawiciele naszego lokalnego biznesu, organizacji oraz samorządów zdobyli niezbędną wiedzę oraz poznali pełną paletę możliwości w zakresie inwestycji w skuteczne i profesjonalne rozwiązania internetowe zorganizowaliśmy z myślą o takich firmach jak Wasza 11 czerwca 2015 roku w Rybniku Konferencję „Sukces w Internecie”.

W konferencji wezmą udział wybitni eksperci polskiej branży marketingu internetowego. Przedstawiciele takich firm i organizacji jak Google, SARE S.A, AdKontekst – Netsprint S.A, INIS, Fundacja Force, Certyfikowany Fotograf Google, Spozycjonowani.pl – Certyfikowany Partner Google oraz Bussines Link podzielą się wiedzą i praktycznymi informacjami z zakresu swoich specjalizacji w tej branży.

Serdecznie zapraszamy na Konferencję!

  • Kiedy? 11 czerwca 2015 rejestracja od godziny 9.oo.
  • Gdzie? Kampus w Rybniku, Aula w Budynku B: 44-200 Rybnik; Rudzka 13c, Polska. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Rybnicki Ośrodek Naukowo-Dydaktyczny)
  • Jak się zarejestrować? Rejestracji oraz wpłaty można dokonać na stronie internetowej Konferencji: www.sukceswinternecie.pl w zakładce „Rejestracja”
  • Kontakt z organizatorami: email: info@sukceswinternecie.pl, telefon: +48 507 957 579 lub 606 476 711
źródło: sukceswinternecie.pl