Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
styczeń
22 sobota

SENIORITA - cykl warsztatów dla dojrzałych kobiet

W pewnym momencie kobieta musi skupić się tylko na sobie, dlatego zapraszamy na nowy cykl spotkań rozwojowych adresowanych dla dojrzałych kobiet. Zapraszamy Was na SENIORITĘ i "Śpiewny Poranek" z Mariolą Rodzik-Ziemiańską 22 stycznia od 9 do 12 w Domu Kultury w Kobyli.

“Śpiewny poranek” to spotkanie wspierające w rozwoju osoby pragnące śpiewać i śpiewające, wywodzący się z dawnych tradycji śpiewaczych. Podczas warsztatu poznamy dawne pieśni, doświadczymy ćwiczeń z zakresu pracy z ciałem, głosem i oddechem, ku swobodnemu śpiewaniu i mówieniu, by wspierać zdrowie. Odnajdziemy równowagę w ciele, pogłębimy oddech, zadbamy o higienę głosu i zanurzymy się w własnej ciszy, by poczuć wibrację dźwięków, która uwalnia ciało z nadmiarów, udrażniając przepływ. Warsztat oparty jest na osobistej praktyce i doświadczeniu prowadzącej oraz wiedzy z zakresu wokalistyki, aktorstwa, muzykoterapii, psychosomatyki i psychologii.

„Głos to naturalne narzędzie, które wspiera w wyrażaniu emocji, odpuszczaniu tego co już nie służy, a wraz z pogłębionym oddechem wspaniale relaksuje rozluźniając ciało. Wprowadzając ciało w rezonans własnym głosem eksplorujemy nieodkryte pokłady własnej wyobraźni i zastojów w ciele, które w pracy grupowej, z uwagi na głębokie doświadczenie wspólnoty dźwięku, powodują uwolnienie i poczucie jedności.”

Na warsztat zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, zawodu i zagłębienia w swojej osobistej drodze. Ćwiczymy w wygodnym stroju. Zabierz ze sobą kocyk.

Mariola Rodzik-Ziemiańska- muzykoterapeutka i Trenerka rozwoju osobistego w Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM, Wiceprezes w Stowarzyszeniu z Wyboru, Wokalistka w projektach: Mrzenie, TOMrzy i ZAWIAŁO

Warsztaty bezpłatne. Rezerwujcie miejsca pod nr 32 43 01 209