Poniedziałek, 21 czerwca 2021

imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

RSS

Rozmówki na linii (spektakl na zamku)

Start o godz. 18:00, trwa od 27 do 28 marca cena biletu: 4 zł

Chcesz miło spędzić wiosenny wtorkowy wieczór 28 marca? Na dodatek nie z byle kim, bo w towarzystwie Teatru Amatorskiego „Na Zamku”! Teatr z Raciborza ma zaszczyt i przyjemność zaprosić mieszkańców powiatu raciborskiego i gości na  spektakl teatralny Łukasza Jerzego Porwoła pt. „Rozmówki na linii”. Sprawdź jak zdobyć wejściówki!

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zamek Piastowski w Raciborzu

Racibórz, Zamkowa 2

„Rozmówki na linii”, to komedia, która „porywa” Widza formą wypowiedzi, tematem i pomysłem na przekaz solidarności żeńskiej i męskiej w instytucji zwanej małżeństwem. Znakomici aktorzy - Joanna Kuliga-Leszczyńska, Janina Ekiert, Krystian Pietrzykowski i Christoph Gromotka po mistrzowsku poprowadzą dialogi sceniczne i zapewnią swoją grą dobrą zabawę. Wystarczy przytoczyć fragmenty recenzji Aktorki Marty Bizoń, pisarza i dziennikarza Mieczysława Pawłówa oraz dra nauk socjologicznych Artura Kniejskiego.

Marta Bizoń: „Mam nadzieję, że wkrótce sztuka zawładnie teatralną sceną a jeśli wśród Obsady znajdzie się moje nazwisko, to naprawdę będę zaszczycona”. Mieczysław Pawłów: „Czytelnik i rozbawiony  Widz nie zauważy, jak szybko upływa czas w towarzystwie bohaterów i śmiechu, jakby z utworów Mikołaja Gogola, który podsuwa refleksję, czy to czasami nie jesteśmy my sami, w tym rozbawionym, ale jakże niepoprawnym małżeństwie. Podziwiam dojrzałość literacką, dar obserwacji i lekkie pióro Autora (już 6 sztuk teatralnych)”. Artur Kniejski: „Rozmówki na linii”, to bardzo dobra sztuka, adresowana do różnorodnych warstw społecznych pożycia rodzinnego. To dobra alternatywa na oderwanie się od rzeczywistości (…), to rozwiązanie na rozluźnienie emocji po ciężkim dniu pracy”.

Spektakl „Rozmówki na linii” będzie prezentowany w poniedziałek 27 marca o 18.00 (wszystkie bilety zostały już wyprzedane) oraz we wtorek 28 marca o godz. 18.00. Zapraszamy do sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Dobra, zabawa gwarantowana.

UWAGA! Bilety w cenie 4,00 zł (z VAT) – do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2, od poniedziałku do piątku: 9.00-16.00, a w soboty i niedziele: 10.00-18.00.

źródło: zamekpiastowski.pl