Piątek, 14 grudnia 2018

imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy

RSS

Raciborski ALTERLIFE na Końcu Świata

Start 16.11.2017 o godz. 20:00 cena biletu: 20 zł

Przystanek Kulturalny Koniec Świata zaprasza na koncert raciborskiej grupy ALTERLIFE, połączony z promocją nowego albumu zespołu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przystanek Kulturalny Koniec Świata

Racibórz, Karola Miarki

ALTERLIFE, to zespół rockowy powstały w 2012 roku w Raciborzu, jednak na początku swojej działalności byli instrumentalnym trio. Skład grupy ustabilizował się po dwóch latach i po wielu zmianach personalnych (już jako kwartet) grupa od 2014 roku tworzy nowe utwory. Afterlife dąży do wypracowania własnego charakteru i brzmienia w ogólnie pojętej stylistyce rocka. Przekaz, emocje, prawda, dynamika i moc to główne wyznaczniki twórczości zespołu.

W czerwcu 2016 roku został nagrany materiał na płytę w studiu GOrecords u Grzegorza Czecha. Za miks i mastering odpowiedzialny jest Tomasz ZED Zalewski. Cały projekt graficzny wykonał Przemek Galert. Album o tytule „Imponderabilia” jest dojrzały w swojej wypowiedzi artystycznej. A płyta i zawarte w niej utwory są odzwierciedleniem zauroczenia się muzyką rocka i mocniejszych brzmień lat 90. Każdy z ośmiu utworów opowiada osobne historie gdzie najważniejszą cechą są emocje. Zarazem muzyka jest zrozumiała i szczera. Członkowie dodają: „dążyliśmy do stworzenia muzycznych relacji nie zakłócając się wzajemnie”.

  • Przystanek Kulturalny Koniec Świata
  • ul. K. Miarki 3A Racibórz
  • 16.11 (CZWARTEK), godz. 20.00
  • Wstęp: 20 zł