Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

Kurs tańca towarzyskiego w WCK

Start 21.01.2020 o godz. 20:00 cena biletu: 90 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Klubem Tańca Towarzyskiego Spin działającym w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego, zapraszają na kolejny kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych. Spotkanie organizacyjne odbędzie się we wtorek, 21 stycznia o godzinie 20:00 w sali klubowej WCK.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Zajęcia prowadzić będzie Elżbieta Lasocka, doświadczona instruktorka, choreografka Klubu Tańca Towarzyskiego Spin z WCK. Dwumiesięczny kurs stwarza okazję do poznania tańców latynoamerykańskich i standardowych w wersji użytkowej. W różnorodnym programie znajdą się takie style jak: cha-cha, rumba, samba, walc, jive, foxtrot, disco-fox, salsa i bachata. - Każdy, kto chce poczuć się swobodnie na parkiecie i podszkolić swoje taneczne umiejętności pod okiem świetnych instruktorów z pewnością będzie zadowolony - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu. Całkowity koszt udziału w kursie wynosi 90 zł od osoby. Na zajęciach obowiązuje obuwie zmienne.

Szczegółowych informacji udziela instruktor prowadzący pod nr tel. 604 948 349 oraz instruktor Wodzisławskiego Centrum Kultury pod nr tel. 32 455 48 55 wew. 27.

/Materiały prasowe/