Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
styczeń
22 sobota

"Babska sprawa" - warsztaty

W ramach kolejnego z cyklu "Babska sprawa", zapraszamy na podstawy treningu powięziowego.

Ból dotyka każdego, obniża nastrój, pozbawia energii... Ciężka praca, wymuszone pozycje, złe wzorce ruchu, treningi, stany pooperacyjne, ale także stres i złe nawyki żywieniowe, mogą powodować problemy w układzie ruchu i wpływać na różne funkcje naszego organizmu. Skorzystaj z mechanizmów automasażu, aby pozbyć się bólu raz na zawsze!

W ramach kolejnego z cyklu "Babska sprawa" spotkania, zapraszamy na podstawy treningu powięziowego, na którym dowiecie się:

- jak ćwiczyć, by zapobiegać stanom zapalnym powięzi (elementy stretchingu

powięziowego, jogi i pilatesu)

- o terapiach powięziowych

- spróbujecie technik powięziowych (rolowanie przy użyciu piłek)

- dowiecie się też w co zaopatrzyć swoją dietę, by poprawić komfort życia.

Dla kogo?

- dla osób, które czują bóle mięśniowo - powięziowe;

- dla osób zestresowanych;

- dla osób mających problemy po operacjach ze względu na blizny;

- dla zmagających się migrenami;

- szukających różnych form łagodnych i skutecznych ćwiczeń;

- chcących rozpocząć swą przygodę z relaksacją;

- dla sportowców i osób ćwiczących bardzo rekreacyjnie;

- szukających alternatywnych do tabletek sposobów na ból.

Zapisy w siedzibie GCK oraz telefonicznie: 506141501.

Koszt 30 zł.

Prowadząca: Magdalena Kopel - od lat związana ze sportem, z wykształcenia prawnik i dietetyk kliniczny. Trener Strenght Coach Performance i instruktor fitness. Prelegentka konwencji i szkół dla trenerów personalnych i instruktorów fitness. Prywatnie mama, fanka slow life i kuchni roślinnej.

Potrzebne: strój pozwalający na ruch typu sportowego, klapki - będziemy pracować na bosych stopach (mogą być skarpety antypoślizgowe), mata, ręcznik, woda (jeśli jest potrzeba wsparcia sprzętowego, prosimy o informację podczas zapisów).