Czwartek, 22 października 2020

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Ania Rusowicz przebudzi Rybnik

Wydarzenie anulowano cena biletu: 50/60

Dom Kultury w Rybniku-Niedobczycach zaprasza 27 marca o godzinie 19.00 na koncert Ani Rusowicz w ramach trasy „Przebudzenie Tour 2020”.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dom Kultury Niedobczyce

Rybnik, Barbary 23

Razem z Artystką zabierzemy Was w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi, a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne.

Impreza odbędzie się 27 marca o godzinie 19 w Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach. Bilety kosztują 50 zł (balkon) i 60 zł. Można je kupić w sekretariacie DK oraz na portalu biletyna.pl.

„Przebudzenie” to najnowsza, długo wyczekiwana płyta Ani Rusowicz. Artystka tym razem swój album wyprodukowała sama. Zainspirowana podróżami m.in do Nowego Orleanu, nagrała muzykę z zespołem na tzw. setkę i przy użyciu taśmy.

Ania Rusowicz jak zawsze charakteryzuje się dobrym, klasycznym smakiem lat 60. i 70. Tym razem zaprosiła do współpracy instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo/funkowo/rockandrollowy, w niektórych momentach wręcz przypominający klimat Jamesa Browna czy też Otisa Reddinga.

Ania Rusowicz – polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród Fryderyk , kompozytorka, autorka tekstów, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60. i 70. w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”.

Zdjęcia: Honorata Karapuda

/Materiały prasowe/