Wiara
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Parafia w Rogowie zaprasza jutro na Różaniec na Kole [ZAPOWIEDŹ]

Proboszcz rogowski ks. Bernard Rak zaprasza w niedzielę na niecodzienną modlitwę połączoną z wycieczką po kilku sołectwach wchodzących w skład parafii. 

Parafia w Rogowie zaprasza jutro na Różaniec na Kole [ZAPOWIEDŹ]
fot. archiwum nowiny FK

Różaniec na kole to niecodzienna inicjatywa modlitewna, która odbędzie się w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rogowie

Impreza organizowana jest w Rogowie po raz trzeci. W niedzielne popołudnie rodzice z dziećmi na rowerach i świeżym powietrzu z różańcem w ręku będą uczestniczyć w modlitwie różańcowej.

- Rozpoczynamy przy kościele przy grocie na placu kościelnym. Potem objeżdżamy wszystkie wioski należące do naszej parafii Bełsznicę, Odrę i Bluszczów i kończymy na placu farskim z tyłu probostwa spotkaniem przy kołoczu i grillu. Prz każdej kapliczce odmawiamy 1 dziesiątkę różańca i spokojnie ruszamy dalej. Wszystkich serdecznie zapraszam- mówi Ks.Bernard Rak.

Rozpoczęcie o godzinie 14.00 przy grocie na placu kościelnym. Zapisy od  godz. 13.30 przy probostwie.

więcej informacji  na stronie www.parafia.rogow.pl

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Iza1985 (155.133. * .32) 02.10.2022 13:54

Czemu cyrk. Super inicjatywa. Nikt nikogo nie zmusza do udziału. Najwiecej dopowiedzenia mają Ci , którzy nie mają zamiaru uczestniczyć

~Romanborsuk (46.5. * .211) 02.10.2022 12:04

Cyrk I tyle