Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Superniania i dziennikarka telewizyjna poprowadzą warsztaty w Wodzisławiu

Dorota Zawadzka, znana szerzej jako Superniania oraz Katarzyna Bosacka, autorka programu Wiem co jem w TVN Style, autorka wielu publikacji na temat zdrowia, urody poprowadzą bezpłatne wykłady i warsztaty w Zespole Placówek Szkolno- Wychowawczo- Rewalidacyjnych w Wodzisławiu.

Superniania i dziennikarka telewizyjna poprowadzą warsztaty w Wodzisławiu

Spotkanie z Supernianią odbędzie się 18 września o godz. 16.00, z dziennikarką telewizyjną 21 września o godz. 16.00. Osoby zainteresowane udziałem w wykładach i warsztatach mogą się zgłosić telefonicznie pod nr 511 058 613 do 14 września. Warsztaty są otwarte, jednak pierwszeństwo w zapisach mają rodzice i opiekunowie uczniów oraz absolwentów Zespołu Placówek. Warsztaty są elementem projektu "Dorastam, pomagam dorosnąć" realizowanym przez Stowarzyszenie Czyń Dobro oraz Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych. Stowarzyszenie zdobyło na przedsięwzięcie 28 tys. zł z Fundacji PZU w ramach konkursu rozwijania aktywności niepełnosprawnych dzieci i młodzieży w 2012 roku. Projekt skierowany jest do 40 niepełnosprawnych intelektualnie uczniów i absolwentów Zespołu Placówek powyżej 13. roku życia, mieszkających lub uczących się w powiecie wodzisławskim, a także ich rodzin. Z całości  powstanie film, dokumentujący realizację projektu.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~wąs, (83.7. * .226) 11.09.2012 16:31

tak wyglądała 25-lat temu.

~Podpisz się... (83.10. * .245) 07.09.2012 00:03

tez mi autorytety.

~kim sa te panie? (10.0. * .71) 06.09.2012 23:49

wie ktos?

~Podpisz się... (195.238. * .208) 06.09.2012 22:40

odchudzona zawadzka na 100% po retuszu!

~Podpisz się... (93.105. * .174) 06.09.2012 22:17
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

czy na zdjęciu jest napewno pani Zawadzka czy może pani Kazimiera Szczuka?