Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Luksusowy Jaguar uderzył w ogrodzenie przedszkola i karawan

Bordowy jaguar kabriolet należący do wodzisławskiego biznesmena uderzył w ogrodzenie przedszkola, a potem doprowadził do kolizji z karawanem.

Luksusowy Jaguar uderzył w ogrodzenie przedszkola i karawan

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 18.20. Kierowca jadący jaguarem uderzył w ogrodzenie posesji przedszkola w Czyżowicach. Pojechał dalej ul. Czyżowicką w kierunku Wodzisławia. Tutaj w okolicy obiektów sportowych Gosława Jedłownik doprowadził do kolizji z polonezem trackiem  świadczącym usługi pogrzebowe, którym kierował mieszkaniec Pszowa. Jaguar zjechał na lewy pas ruchu i otarł się o poloneza. 

Luksusowy jaguar należy do właściciela restauracji "7 dni" znajdującej się na wodzisławskim rynku, pizzerii "Best Pizza" przy ul. Wałowej i domu przyjęć "Pod Strzechą" przy ul. Marklowickiej. 

Zdarzenie na ul. Czyżowickiej wywołało żywą dyskusję wśród mieszkańców tej ulicy. Dzwoniąc do naszej redakcji informowali nas, że kierowca jaguara był pijany. Policja nie potwierdza. - Kierowcy obu pojazdów uczestniczących w zdarzeniu zostali przebadani na zawartość alkoholu. Byli trzeźwi - mówi Mariusz Zieliński, zastępca naczelnika wodzisławskiej drogówki. 

Z policyjnego protokołu wynika, że jaguarem kierował mieszkaniec Rybnika, wiózł pasażera. Policjanci nie sprawdzili czy był on pijany. - Skoro są sygnały o innym przebiegu zdarzenia, sprawę będziemy drążyć - mówi Mariusz Zieliński. 

(raj)

 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].