Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Vixen i Baranovski wystąpili na Raciborskich bulwarach w ramach Dni Raciborza 2024 [ZDJĘCIA]

Dni Raciborza trwają w najlepsze. W sobotę, 8 czerwca, na bulwarach nad Odrą odbyły się koncerty, których niekwestionowaną gwiazdą był Baranovski. Wraz z Vixenem dostarczył on publiczności niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Vixen i Baranovski wystąpili na Raciborskich bulwarach w ramach Dni Raciborza 2024 [ZDJĘCIA]Jakub Kwiatkowski
Baranovski i Vixen rozgrzali publiczność swoimi przebojami na bulwarach Raciborza.

Na scenie nad wodą na bulwarach Raciborza pojawił się Vixen, czyli Dariusz Szlagor, raper i producent muzyczny, który zaprezentował swój najnowszy hit „Ne Rozumiju”. Po nim wystąpił Baranovski (Wojciech Baranowski), polski wokalista i pianista, który zachwycił publiczność swoimi przebojami, takimi jak „Lubię być z nią” czy „Czułe miejsce”. Obaj artyści sprawili, że atmosfera na bulwarach była magiczna. Po nich swoją twórczością raczyli jeszcze: Kathia, Andres Poveda & Grna - Live, DJ Furrier. Natomiast sobotnie koncertowanie na bulwarach rozpoczął The Beatlmen.

Posłuchajcie fragmentów koncertu Vixena i Baranovskiego.

Koncert Vixena.

Koncert Baranovskiego.

Zobacz takżeDni Raciborza 2024. Zagrają Baranovski, Vixen, Janek Górka [PROGRAM].

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].