Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

NOWE Wypadek na Gliwickiej w Raciborzu. Mężczyzna zabrany do szpitala. Ruch na trasie został przywrócony

Na ulicy Gliwickiej w Raciborzu doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na trasie utworzyły się ogromne korki, w tej chwili nie wiadomo, jak długo jeszcze potrwają utrudnienia.

Wypadek na Gliwickiej w Raciborzu. Mężczyzna zabrany do szpitala. Ruch na trasie został przywróconyKPP Racibórz
Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło w środę (15.05.) przed 13:00, na ulicy Gliwickiej, tuż przed skrętem w ulicę Grobla. Jak przekazała nam rzecznik raciborskiej policji, sierż. sztab. Joanna Wiśniewska, czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Trwają działania na miejscu.

Jak wynika ze wstępnych informacji, poszkodowana jest jedna osoba.

Na trasie utworzył się potężny korek, droga jest bowiem całkowicie zablokowana i na chwilę obecną trudno oszacować, jak długo jeszcze potrwają utrudnienia.

AKTUALIZACJA GODZINA 14:10:

Ruch na Gliwickiej został przywrócony. Oficer prasowa sierż. sztab. Joanna Wiśniewska poinformowała, że do zdarzenia doszło po tym, jak bmw jadący z Raciborza w kierunku Markowic z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z fordem transitem. Kierujący bmw został zabrany do szpitala. Policjanci będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Zakorkowane trasy powoli się udrażniają.

Rondo zamkowe przy Mechaniku w Raciborzu, godzina 14:00, fot. Raciborz24.pl

kamera na żywo na rondo "zamkowe" - raciborz24.pl

Informacja aktualizowana

fot. Google Maps, godzina 14:00

fot. Google Maps

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gad (37.248. * .92) 15.05.2024 15:28

Pewnie chciał ominąć skręcających za wolno w prawo.