Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Maraton Anime – noc z legendarnymi produkcjami Studia Ghibli w Heliosie!

Sieć kin Helios zaprasza miłośników japońskiej animacji na nocne seanse z kultowymi tytułami. Na wielkich ekranach zagoszczą bowiem trzy filmy jednego z najbardziej uznanych twórców gatunku – Hayao Miyazakiego. Maraton Anime odbędzie się już w piątek, 17 maja we wszystkich lokalizacjach sieci.

Maraton Anime – noc z legendarnymi produkcjami Studia Ghibli w Heliosie!

Dzieła Studia Ghibli należą do klasyki gatunku, które są obowiązkową pozycją dla nowych fanów, jak i nostalgiczną podróżą do przeszłości dla wieloletnich sympatyków anime. W ramach wydarzenia jako pierwszy zostanie wyświetlony film „Spirited Away: W krainie bogów”, nagrodzony Oscarem dla Najlepszego Filmu Animowanego i Złotym Niedźwiedziem festiwalu w Berlinie. Tytuł przyczynił się do popularyzacji gatunku na całym świecie! Następnie widzowie będą mogli obejrzeć „Księżniczkę Mononoke”, czyli opowieść o dziewczynce wychowanej przez wilki, która walczy o ochronę przyrody przed negatywnym wpływem ludzi. Finałem maratonu będzie „Ruchomy zamek Hauru”, przybliżający przygody młodej kobiety, przemienionej przez złą wiedźmę w staruszkę. Bohaterka rusza śladem tytułowego czarodzieja w nadziei na pomoc w zdjęciu klątwy…

Helios regularnie prezentuje w swoim repertuarze animacje z Kraju Kwitnącej Wiśni – zarówno najnowsze premiery, jak i najbardziej legendarne produkcje. Nocne Maratony Filmowe to z kolei doskonała okazja do wniknięcia do fascynującego świata filmu na wiele godzin. Projekcje rozpoczną się o godzinie 23:00 i potrwają do wczesnych godzin porannych, dostarczając sporej dawki emocji!

Bilety na Maraton Anime dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, na stronie: www.helios.pl/maratony-filmowe oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 54 kinami mającymi łącznie 304 ekrany i ponad 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych grup medialnych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), internetu (portal Gazeta.pl) oraz radia (9 stacji radiowych z portfolio Grupy Eurozet).

Tekst sponsorowany