Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

H2Ostróg ma 10 lat. Sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowano na jubileusz pływalni [ZAPOWIEDŹ]

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wspólne świętowanie 10 urodzin H2OStróg. Aquapark H20Stróg obchody jubileuszowe zaplanował od 1 do 5 maja.

H2Ostróg ma 10 lat. Sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowano na jubileusz pływalni [ZAPOWIEDŹ]

Odbędą się dwa duże wydarzenia - Pool Party z DJ Arkadiuszem Urbańczykiem i pianą party 1 maja od 20.30 do 00.00 oraz Kino Wodne 3 maja od 20.30 - 22.30. Ponadto przez cały ten czas będzie można skorzystać z dmuchanego toru przeszkód. Nie zabraknie tortu urodzinowego, odwiedzin Kropelki, nauki nurkowania, pokazów motorówek zdalnie sterowanych, joga w wodzie z Patrcyją Chomiczewską, aqua aerobik prowadzony przez Swim Pool Sabinę Polak- Kozdęba i Annę Rosga oraz saunowanie z Aleksandrem Rudnickim i Andrzejem Kuśnierskim. Wszyscy, którzy 1 maja zdecyzują się odwiedzić krytą pływalnie czeka prezent urodziny - wejście na basen po 5 zł na 2 godziny.

W tych dniach Aquapark H20Stróg czynny będzie od 8.00 do 20.00. Więcej szczegołów oraz zapisy na poszczególne wydarzenia można uzyskać na informacji Krytej Pływalni lub pod numerem telefonu 32 415 37 17.

źródło: OSiR Racibórz

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].