Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowiny Raciborskie przed wyborami mają wywiady z włodarzami - Swobodą i Polowym

To była kadencja pandemii i wojny. O blaskach i cieniach rządzenia mówią prezydent Raciborza Dariusz Polowy i starosta raciborski Grzegorz Swoboda.

Nowiny Raciborskie przed wyborami mają wywiady z włodarzami - Swobodą i Polowym

Ponadto w numerze:

 • Ryszard Wolny o MKZ Unia - to mocna paka w każdej kategorii wiekowej
 • Opiekun nie jest z żelaza. Dlatego Powiat promuje opiekę wytchnieniową. O niej - z wicestarostą Markiem Kurpisem
 • Markowiak, Majnusz i Witecki odpowiadają prezesowi Makowskiemu z centrum recyklingu: nikt nie będzie nas straszył procesami
 • Radni Lenka i Szukalskiej nie pozwolili obniżyć raciborzanom opłaty śmieciowej do 18 zł
 • Zmiany w PKS, nowa obwodnica, lepszy szpital, ziemia dla rolników i rozwój turystyki - to cele PiS-u w radzie powiatu, jeśli prawica wygra wybory
 • Nowa piosenka Janka Górki - już w sieci, a w piątek na koncercie na placu Długosza
 • Radni Oblicz - Frączek i Wałach twierdzą, że otwarcie Zamku specjalnie opóźniono na kampanię wyborczą
 • Do czerwca potrwa montaż turbin wiatrowych na ziemi pietrowickiej
 • Nędza chce upamiętnić śp. Krystiana Okręta
 • Wojciechowicz i Wolny obiecują rewitalizację placu Długosza w przypadku wygranej w wyborach
 • Dlaczego wójt Iskała nie zrealizowała wszystkiego co chciałaby?
 • Odzyskany blask Domu Książęcego Zamku Piastowskiego
 • Nałóg to nie koniec świata - przekonuje psychoterapeuta Grzegorz Romanow
 • Do rzekomego mobbingu w urzędzie w Krzanowicach odnosi się burmistrz Strzedulla

Kup dostęp do e-wydania aktualnego numeru Nowin Raciborskich

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].