Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Moc filmowych hitów w sieci kin Helios

Marcowy repertuar Heliosa obfituje w gorące premiery – na kinomanów czekają zarówno produkcje polskie, jak i zagraniczne. W nadchodzącym tygodniu na ekranach pojawią się między innymi: film familijny „Za duży na bajki 2”, horror „Urojenie” oraz dokument „Budda. Dzieciak ‘98”. Widzowie będą mogli również zobaczyć przeboje ostatnich tygodni i rozmaite cykle specjalne.

Moc filmowych hitów w sieci kin Helios

Od najbliższego piątku w repertuarze zagości pozytywna nowość dla całej rodziny – „Za duży na bajki 2”. Kontynuacja entuzjastycznie przyjętej części pierwszej ukazuje trójkę nastolatków: Waldka, Staszka i Delfinę. Podczas wycieczki w Tatry Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, który nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Chłopiec postanawia za wszelką cenę odnaleźć go i osobiście zapytać o powody tej decyzji. W trudnej misji pomaga mu Staszek, a Delfina ukrywa nocne wyjście chłopaków przed mamą Waldka i jej nowym partnerem. Widzowie przekonają się, jak spotkanie z ojcem zmieni życie chłopca i jego bliskich. W obsadzie plejada polskich gwiazd, między innymi: Karolina Gruszka, Paweł Domagała, Michał Żurawski i Dorota Kolak!

Dla tych kinomanów, którzy na wielkim ekranie poszukują mocnych emocji, sieć ma w zanadrzu premierę horroru „Urojenie”. Jessica w dzieciństwie chętnie bawiła się pluszowym misiem o imieniu Chauncey. Po latach, już jako dorosła kobieta, powraca do swego rodzinnego domu wraz z córeczką, Alice. Dziewczynka znajduje zabawkę w piwnicy pośród porzuconych staroci. Niedługo później zaczyna zachowywać się nietypowo i twierdzi, że to miś wyznacza jej zadania. Jessica próbuje ratować córkę, jednak Chauncey po latach pragnie krwawej zemsty… Producentami tytułu są twórcy odpowiedzialni za takie hity, jak „M3GAN” czy „Pięć koszmarnych nocy”.

Już od czwartku, 21 marca na widzów będzie czekała nietypowa produkcja opowiadająca o jednym z najpopularniejszych polskich influencerów – „Budda. Dzieciak ‘98”. To emocjonująca i wypełniona motoryzacją podróż do świata Kamila Labuddy, którego poczynania śledzą w sieci miliony sympatyków. Influencer opowiada o tym, jak od środka wygląda świat internetowych twórców. W filmie będzie można zobaczyć najciekawsze ujęcia z jego wyjazdów między innymi do Czarnobyla czy Stanów Zjednoczonych. To uniwersalna opowieść o sile charakteru i spełnianiu marzeń, ale też o absolutnie nieskończonym potencjale Internetu!

W repertuarze nie zabraknie hitów minionych tygodni, na czele z niezwykle wysoko ocenianą kontynuacją „Diuna: Część druga”. Paul Atryda pragnie zemścić się na wrogach, którzy doprowadzili do śmierci jego bliskich. W tym celu musi zawrzeć sojusz z Fremenami, w czym pomaga mu Chani. Część pustynnego ludu uznaje go za wyczekiwanego mesjasza, a bohater waha się, czy wkraczać na wojenną ścieżkę – od jego decyzji zależą losy całego znanego wszechświata… W obsadzie uznani i lubiani aktorzy: Timothée Chalamet, Zendaya, Austin Butler i wielu innych!

Najmłodsi kinomani mogą zapoznać się z najnowszą częścią przebojowej animacji – „Kung Fu Panda 4”! Po, Smoczy Wojownik, zostaje wezwany do pełnienia kolejnej misji. Tym razem ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Bohater będzie musiał stawić czoła nowym wyzwaniom i nieuchwytnej przeciwniczce – Kameleonie! Po jego stronie stanie jednak bystra sojuszniczka, z którą stworzą komediowy duet.

W najbliższym tygodniu cykl Kino Konesera pojawi się w Heliosie aż dwukrotnie! Poza poniedziałkowymi projekcjami, sieć przygotowała specjalne niedzielne seanse, poświęcone filmom oscarowym. Już 17 marca odbędą się pokazy tytułu „Chłopiec i czapla”, który otrzymał statuetkę dla najlepszej animacji. Dzieło Hayao Miyazakiego opowiada o młodym Mahito, próbującym poradzić sobie ze śmiercią mamy. Niespodziewanie zaczyna odwiedzać go czapla, mówiąca ludzkim głosem…

W poniedziałek, 18 marca, do wybranych kin zawita dramat „Bękart” z Madsem Mikkelsenem w roli głównej. Weteran wojenny postanawia zbudować kolonię na nieurodzajnych wrzosowiskach w XVIII-wiecznej Jutlandii. Po tym, jak zdobywa zgodę króla, jego wrogiem staje się lokalny właściciel ziemski…

W czwartek, 21 marca, odbędą się projekcje w ramach cyklu Kultura Dostępna. Tym razem na widzów czeka szalona komedia „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”. Rodziny Wolańskich i Zawadów nie przestają zaskakiwać swoimi perypetiami, a w piątej części serii Agnieszka i Marcin witają na świecie swojego pierwszego potomka. W obsadzie plejada gwiazd, a wśród nich między innymi: Maciej Zakościelny, Aleksandra Hamkało i Katarzyna Skrzynecka.

Szczegóły dotyczące seansów w marcowym repertuarze można znaleźć na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kinowych w całej Polsce. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 54 kinami mającymi łącznie 304 ekrany i ponad 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (9 stacji radiowych z portfolio Grupy Radiowej Agory i Eurozetu).

Tekst sponsorowany