Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmiany w e-sklepie PGG. Żeby odebrać węgiel, wystarczy kod odbioru

Odebranie zamówionego węgla w sklepie internetowym PGG S.A. od 1 marca będzie prostsze niż do tej pory. Kupujący nie będą musieli już podawać kurierowi czy obsłudze składu KDW żadnych danych osobowych, wystarczy kod odbioru. 

Zmiany w e-sklepie PGG. Żeby odebrać węgiel, wystarczy kod odbioruJustyna Koniszewska
Jak czytamy w notce prasowej PGG, od 1 marca wystarczy przy odbiorze węgla podać kurierowi lub obsłudze składu Kwalifikowanego Dostawcy Węgla kod odbioru.

Do tej pory, aby odebrać zakupiony węgiel, klienci musieli okazać kurierowi lub obsłudze składu Kwalifikowanego Dostawcy Węgla niezbędne dane osobowe, takie jak pesel, papierowe dokumenty - oświadczenie akcyzowe, pełnomocnictwo do odbioru węgla. Dodatkowo swoje dane musiały podać osoby upoważnione przez klientów, które składały w imieniu kupującego oświadczenie akcyzowe. Od dziś ma się to zmienić.

Jak czytamy w notce prasowej PGG, od 1 marca wystarczy przy odbiorze węgla podać kurierowi lub obsłudze składu Kwalifikowanego Dostawcy Węgla kod odbioru. Faktura znajdzie się natomiast na profilu klienta w e-sklepie PGG S.A., oświadczenie akcyzowe będzie zamieszczone na fakturze. Wystarczy, że klient sklepu PGG wejdzie na swoje konto w e-sklepie PGG S.A pobierze i potwierdzi odbiór faktury. Tak naprawdę to są 2 kliknięcia" - czytamy.

Służby prasowe PGG przypominają, że stali klienci od 1 marca mają możliwość zrealizowania kuponów rabatowych, przyznanych w ramach promocji „Aktywny Klient 2023”. Za tonę wybranego przez siebie sortymentu zapłacą o 250 złotych mniej. Kupony rabatowe mogą zrealizować od 1 marca do końca czerwca.

Zgodnie z Regulaminem Promocji „Aktywny Klient 2023”, każdy, kto złożył zamówienie w sklepie internetowym PGG S.A. w okresie od 1 września 2022 r. do 31 sierpnia 2023 r. oraz odebrał zamówiony towar i wyraził zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, dostał kupon rabatowy. Klienci mogą te kupony znaleźć na swoim profilu w e-sklepie PGG S.A.

- Wystarczy zalogować się na swoje konto, sprawdzić datę ważności kodu i skopiować go do odpowiedniego pola podczas zakupu węgla, aby cena towaru została automatycznie obniżona o 250 zł. Warto zwrócić uwagę, że kody obowiązują w różnych miesiącach. Część Aktywnych Klientów może je zrealizować w marcu, część w kwietniu, maju oraz czerwcu - przekazują pracownicy spółki.

Wszystko po to, aby nie zablokować strony sklepu wejściami w jednym czasie, lecz każdemu Klientowi dać równe szanse komfortowego zakupu i dostępności wybranego towaru, który jest na bieżąco uzupełniany na półce sklepowej, zgodnie z możliwościami produkcyjnymi kopalni.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 01.03.2024 10:14

W czas, ale jak to mówią, lepiej późno niż wcale.
Żeby ukrócić niedawne przewałki u nich z zakupem przez nieuczciwych, wystarczyło zrobić logowanie przez profil zaufany, ale co można wymagać od informatykuf górniczych.
Co by nie było, niesmak pozostał i nie odzyskają już utraconych klientów.