Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

5000 nowych miejsc pracy w Eko-Oknach

Niedawno ruszyła produkcja w nowym zakładzie Eko-Okien w Wodzisławiu Śląskim. Otwarcie trzeciej fabryki, w Kędzierzynie-Koźlu, planowane jest na wiosnę, a do pracy we wszystkich zakładach firma planuje zatrudnić nawet 5000 osób.

5000 nowych miejsc pracy w Eko-Oknach
Produkcja Eko-Okien w Kędzierzynie-Koźlu ruszy już wkrótce. Otwarcie nowej, trzeciej już fabryki, planowane jest na kwiecień 2024 r.

W Eko-Oknach pracuje już blisko 13 tysięcy osób, a firma znana jest z dobrych warunków pracy i płacy oraz wielu benefitów, takich jak darmowe dojazdy, stołówki, czy dopłaty do kart MultiSport i prywatnej opieki medycznej. – Planujemy w najbliższym czasie zatrudnić aż 5000 osób. Nie tylko zwiększamy zatrudnienie w naszym zakładzie produkcyjnym w Kornicach niedaleko Raciborza, ale szukamy pracowników do naszych nowych fabryk w Wodzisławiu Śląskim i Kędzierzynie-Koźlu – tłumaczy Justyna Herok, kierownik działu rekrutacji Eko-Okien.

Nowa hala w Wodzisławiu Śląskim o powierzchni aż 117 000 m² mieści wszystkie kluczowe obszary produkcji

Nie tylko produkcja

Firma szuka nie tylko pracowników produkcyjnych, ale zatrudnia również na tzw. działy okołoprodukcyjne. Jednym z takich stanowisk jest operator wózka widłowego. Jeszcze do niedawna zdobycie takich uprawnień nie wymagało zdawania państwowego egzaminu, jednak przepisy uległy zmianie. Operatorzy wózków widłowych, jeśli chcą nadal pracować, muszą przystąpić do egzaminu UDT. – Szukamy pracowników na różne stanowiska, w tym operatorów wózków widłowych. Pracują oni nie tylko na halach produkcyjno-magazynowych, ale też przy załadunku tirów. Z końcem zeszłego roku wielu z nich wygasły uprawnienia, co nie ułatwia znalezienia takich osób – dodaje Justyna Herok.

Duży wybór stanowisk

Firma daje możliwość pracy na wielu stanowiskach i uczestniczenia w produkcji różnych wyrobów, np. w nowym zakładzie w Kędzierzynie-Koźlu powstawać będzie głównie stolarka drewniana. – Dlatego poszukujemy tam głównie stolarzy, ale też operatorów maszyn CNC, magazynierów z uprawnieniami na wózki widłowe, pracowników działu utrzymania ruchu, kontroli jakości oraz pracowników gospodarczych – mówi Michał Kmiecik, specjalista ds. rekrutacji. Dlaczego warto dołączyć do zespołu? – Praca w Eko-Oknach daje możliwości rozwoju i dużo satysfakcji ze współtworzenia najszybciej rozwijającej się firmy w regionie – dodaje Katarzyna Szatko, specjalista ds. rekrutacji.

W Eko-Oknach pracuje już blisko 13 tysięcy osób, a firma znana jest z dobrych warunków pracy i płacy

Wyślij swoje CV

Aktualne oferty pracy i formularz do aplikowania znajdują się na stronie www.praca.ekookna.pl, można też zadzwonić lub wysłać e-mail bezpośrednio do działu rekrutacji Eko-Okien, adres e-mail rekrutacja@ekookna.pl, nr. tel. 32 415 43 38.

Adam Wita

Materiał informacyjny partnera