Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Maraton z widowiskową „Diuną” w kinach Helios!

W piątek, 1 marca, Helios zaprasza swoich widzów na mini maraton z tytułem, który podbił świat. Podczas jednej nocy miłośnicy „Diuny” będą mogli obejrzeć pierwszą część filmu, jak również gorącą nowość – drugą część opowieści na podstawie serii Franka Herberta!

Maraton z widowiskową „Diuną” w kinach Helios!

Maraton rozpocznie się pokazem pierwszej części „Diuny”. Przedstawia ona niezwykle uzdolnionego Paula Atrydę, któremu pisana jest świetlana przyszłość. Bohater musi udać się na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, gdzie występuje unikalna substancja. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał, lecz także jest zarzewiem zaciętego konfliktu… Następnie zostanie wyświetlona „Diuna: Część druga”. Paul pragnie zemsty na wrogach swojej rodziny, dlatego sam wkracza na wojenną ścieżkę. Zawiera też sojusz z Chani i Fremenami. Stając przed wyborem między miłością życia a losem wszechświata, bohater pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć… W produkcji występuje plejada gwiazd, między innymi: Timothée Chalamet, Zendaya i Austin Butler.

Wydarzenie jest świetną okazją do przypomnienia sobie pierwszej odsłony filmu, jak również do zapoznania się z drugą częścią – jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku! Maraton umożliwia wniknięcie w fascynujące uniwersum, zekranizowane z ogromnym rozmachem. Projekcje rozpoczną się o 21:30 i potrwają do późnych godzin nocnych, dostarczając sporej dawki emocji!

Szykuje się wyjątkowa noc, której absolutnie nie można przegapić! Bilety na najbliższą odsłonę cyklu NMF dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, na stronie: www.helios.pl/nmf_diuna oraz w aplikacji mobilnej. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić. Do zobaczenia na nocnych seansach!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 54 kinami mającymi łącznie 304 ekrany i ponad 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (9 stacji radiowych z portfolio Grupy Radiowej Agory i Eurozetu).

Tekst sponsorowany