Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmarł druh Piotr Kłobuch, wieloletni członek OSP Rydułtowy

OSP Rydułtowy poinformowały o śmierci druha Piotra. Pogrzeb byłego naczelnika jednostki odbędzie się we wtorek, 13 lutego w kościele pod wezwaniem św. Jerzego w Rydułtowach.

Zmarł druh Piotr Kłobuch, wieloletni członek OSP RydułtowyOSP Rydułtowy
Druh Piotr pełnik między innymi funkcję naczelnika OSP Rydułtowy.

- Z wielka przykrością i żalem informujemy że w dniu dzisiejszym 8 lutego 2024 r. zmarł nasz Brat, Strażak, Mentor, dh Piotr Kłobuch. Zarząd OSP KSRG Rydułtowy oraz cała załoga składa najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie oraz najbliższym Piotra. Zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Piotr był naczelnikiem OSP Rydułtowy później pełnił funkcję przewodniczącego komisji rewizyjnej OSP oraz członkiem komisji rewizyjnej w zarządzie powiatowym ZOSP RP. Spoczywaj w pokoju - napisali strażacy na Facebooku.

Pogrzeb odbędzie się 13 lutego w kościele św. Jerzego w Rydułtowach. Rozpoczęcie o godzinie 9.00.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~cib (78.31. * .98) 11.02.2024 19:13

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Bardzo dobry człowiek, kolega.