Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Frekwencyjny szał na Balu Księżnej Konstancji w Pałacu Dietrichsteinów [ZDJĘCIA]

10 lutego w Pałacu Dietrichsteinów zorganizowano pierwszy w historii Bal Księżnej Konstancji. Karnawałowy bal przebierańców dla dzieci i dorosłych przebił najśmielsze frekwencyjne oczekiwania. 

Frekwencyjny szał na Balu Księżnej Konstancji w Pałacu Dietrichsteinów [ZDJĘCIA]

Do wodzisławskiego Pałacu Dietrichsteinów przybyły księżniczki, rycerze, superbohaterowie i nie tylko, bowiem tego dnia każdy mógł zostać dokładnie tym, kim chciał. Wśród atrakcji dla najmłodszych znalazły się gry, zabawy, animacje, postacie z bajek, dmuchany zamek, fotobudka, rzemieślnicze lody czy warsztaty z robienia cukierków. 

... jedzie pociąg z daleka

Imprezę otworzył prezydent miasta, Mieczysław Kieca, który również zadbał o karnawałowe przebranie. Po oficjalnym przywitaniu wszystkich przybyłych, prezydent zaprosił najmłodszych do wspólnej zabawy.

Gry, zabawy, tańce i animacje. Chętnych do tanecznej zabawy nie brakowało. 

A kto zgłodniał mógł skorzystać z przygotowanego, kolorowego bufetu.

Pałac wypełnił się słodkim zapachem, a wszystko za sprawą warsztatów z tworzenia słodyczy.

Również dorośli skorzystali z okazji i na bal przebierańców przyszli ze swoimi pociechami w przebraniach. 

Wstęp na imprezę był darmowy. 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~do_nizej (151.11. * .171) 10.02.2024 22:12
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

widząc tych "twoich" kandydatów na wybory jestem spokojny o "prezia" jak się trollu wyraziłeś

~Aleheca (46.204. * .17) 10.02.2024 19:38
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Czego się nie robi dla grażyn i bąbelkòw przed wyborami...infantylny ten prezio coraz bardziej