Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Raciborzu potrwa cztery dni. Będzie też lodowisko na rynku

Jarmark Bożonarodzeniowy w Raciborzu rozpocznie się w czwartek 7 grudnia i potrwa do niedzieli 10 grudnia.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Raciborzu potrwa cztery dni. Będzie też lodowisko na rynkuTomek Czech
Tak było na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Raciborzu rok temu

Znakiem rozpoznawczym raciborskich jarmarków są stoiska z pięknymi, ręcznie wykonanymi ozdobami, biżuterią, ceramiką, zabawkami. Nie zabraknie ich również w tym roku. Jednak to nie wszystko. - Dla smakoszy wystawcy przygotują gorące pączki te małe i te duże, langosze, czekolady, wino grzane, pierogi, kozie sery, wędliny regionalne, ciasteczka, trdelniki, pierniki i miody - czytamy na stronie Urzędu Miasta Racibórz.

Ponadto w programie m.in.:

  • snowtubing (zjazd na pontonach; 7-10 grudnia, 12.00 - 20.00),
  • karuzela wiedeńska (9-10 grudnia, 12.00-20.00),
  • degustacja potraw świątecznych (10 grudnia, 14.00).

Czas trwania jarmarku:

  • 7 grudnia (czwartek) - 12.00 – 20.00
  • 8 grudnia (piątek) - 12.00 – 20.00
  • 9 grudnia (sobota) - 10.00 – 20.00
  • 10 grudnia (niedziela) - 12.00 – 20.00

Na rynku trwają również prace związane z uruchomieniem lodowiska. W poprzednich latach ślizgawka na rynku była czynna od grudnia od końca lutego.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].