Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jak znaleźć niezawodnych dostawców z Chin? Kluczowe wskazówki

Sprowadzanie towarów z Chin może okazać się bardzo dochodowym biznesem, o ile odpowiednio zadba się o kwestie logistyczne. Dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się na współpracę z zewnętrznymi dostawcami, którzy oferują pełną obsługę importu. Zajmują się m.in. organizacją transportu czy przygotowywaniem dokumentacji do odprawy.

Jak znaleźć niezawodnych dostawców z Chin? Kluczowe wskazówki

Sprawdź, na co zwrócić uwagę, szukając dostawcy z Chin.

Doświadczenie

Bardzo ważnym kryterium podczas poszukiwań dostawcy powinna być kwestia doświadczenia. Wieloletnia obecność w branży świadczy o dobrej jakości świadczonych usług i zadowoleniu klientów. Firma działająca na chińskim rynku od kilku lub kilkunastu lat dysponuje rozbudowaną siatką kontaktów i jest w stanie znacznie lepiej zorganizować usługę weryfikacji producenta, magazynowania czy transportu. Ponadto może zaoferować bardziej konkurencyjne ceny.

Ponadto, jeśli podejmiesz współpracę z firmą zajmującą się importem z Chin od wielu lat, możesz mieć pewność, że wszelkie procedury importowe dla transportu lotniczego czy morskiego zostaną przeprowadzone z najwyższą starannością.

Usługi magazynowe

Dostawcy towaru z Chin często proponują również usługi magazynowe, np. łączenie i dzielenie paczek. Pozwala to na lepsze zarządzanie ładunkiem i minimalizowanie kosztów. Za skonsolidowaną paczkę zapłacisz znacznie mniej niż za kilka mniejszych. Ponadto niektórzy pośrednicy zajmują się również kontrolowaniem zawartości paczek. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dużo czasu, bo w razie jakichkolwiek nieprawidłowości, pracownicy magazynu od razu odeślą paczkę do producenta w Chinach.

Rodzaj transportu

Osoby sprowadzające towary z Chin zazwyczaj decydują się na transport morski z uwagi na niską cenę i duże możliwości pod względem wolumenu. Taki fracht może trwać od 30 do nawet 65 dni. W niektórych sytuacjach niezbędne staje się szybkie przetransportowanie paczki zawierającej np. towar zamówiony przez klienta, którego aktualnie nie ma się na stanie. Wówczas doskonale sprawdza się transport lotniczy. Dlatego, wybierając pośrednika, zwróć uwagę, czy oferuje on różne warianty dostawy. Sprawdź też, czy firma oferuje możliwość śledzenie przesyłek lotniczych z Chin. Informacja co do planowanego terminu dostawy pomoże Ci przekazać dokładniejsze informacje klientowi.

Pamiętaj, że istnieją ograniczenia wagi i wymiarów dla transportu lotniczego. Dlatego samolot jest dobrym rozwiązaniem wyłącznie przy stosunkowo niewielkich ładunkach, które muszą być ekspresowo przetransportowane do kraju.

Jak znaleźć niezawodnych dostawców z Chin? Podsumowanie

Wiesz już, czym powinien cechować się dobry dostawca towarów z Chin. Dzięki temu szukając pośrednika, podejmiesz bardziej świadomą decyzję. Postaw na firmę z doświadczeniem, która oferuje kompleksową obsługę importu z Chin.

Te kryteria spełnia np. firma Meest China obecna na rynku od 9 lat. Na swoim koncie ma ponad 1 000 000 dostarczonych przesyłek, zarówno do klientów indywidualnych, jak i do klientów biznesowych. Sprawdź ofertę Meest China, jeśli potrzebujesz szybkiej i wygodnej dostawy z Chin.

Tekst sponsorowany