Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

OSiR zaprasza do udziału w rodzinnym rajdzie rowerowym

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w rajdzie rowerowym, który odbędzie się 20 sierpnia o godz. 12.00.

OSiR zaprasza do udziału w rodzinnym rajdzie rowerowym

Startujemy z Placu Długosza przy ul. Nowej, zaliczamy po drodze 4 stacje (Ogródek Jordanowski, Halę widowiskowo-sportową, Kręgielnię OSiR przy ul. Zamkowej 4, i stamtąd kierujemy się wałami w kierunku Kempingu Obora). Na kempingu Obora znajduje się meta rajdu. Na uczestników będzie tam czekał quiz strażacki, posiłek oraz ceremonia wręczenia nagród. Aby wziąć udział, każdy zespół musi się składać z minimum dwóch osób z najbliższej rodziny, w tym kapitana, który musi również być osobą pełnoletnią i sprawować opiekę nad niepełnoletnimi w swojej drużynie.

Trasa rajdu będzie następująco przebiegać: po wystartowaniu kierujemy się w stronę ul. Wojska Polskiego i jedziemy do Ogródka Jordanowskiego, gdzie będzie pierwszy punkt kontrolny trasy. Na Ogródku uczestnicy będą rzucać kostkami, a rezultat zostanie zapisany na karcie wyników. Z Ogródka Jordanowskiego zawodnicy pojadą na halę widowiskowo-sportową. Tam oceniane będą celne rzuty do kosza. Z hali ulicą 1‑go maja zawodnicy pojadą w stronę kręgielni OSiR, przekroczą Odrę na moście przy ul. Piaskowej i pojadą wałami już pod samą kręgielnię. Na kręgielni będzie trzeba zbić jak najwięcej kręgli. Z kręgielni wracamy na wały i jedziemy na Kemping Obora. Na Kempingu odbędzie się zakończenie zmagań i uhonorowanie uczestników.

Zapraszamy do zapisów i po więcej szczegółów tel. 32 415 37 17.

źródło: OSiR Racibórz

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].