Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wystartował Wodzisławski Festiwal Kuglarzy [ZDJĘCIA, LIVE]

W piątek, 30 czerwca wystartował Wodzisławski Festiwal Kuglarzy. Pierwsze występy, pokazy ognia oraz warsztaty odbyły się na wodzisławskim Rynku. 

Wystartował Wodzisławski Festiwal Kuglarzy [ZDJĘCIA, LIVE]

W piątek na Rynku zaprezentowała się Krakowska Sekcja Akrobatyki powietrznej - Minionki atakują! Była też nauka chodzenia po linie dla młodzieży oraz pokaz ognia Open Fire - Superbohaterowie i Superzłoczyńcy.

Tłumy mieszkańców oglądały na wodzisławskim Rynku pokazy akrobatyczne.

Dla odważnych była też nauka chodzenia po linie. 

W sobotę i niedzielę festiwal zagości w Rodzinnym Parku Rozrywki.

Program na sobotę:

  • 17:30 - Konkurs "Za dnia"
  • 21:30 - Konkurs " Po ćmoku"

W razie niepogody (zapowiadany jest deszcz) konkurs odbędzie się pod wiaduktem. Tego samego dnia w Rodzinnym Parku Rozrywki odbędzie się "Bieg z gwiazdami". Start o 21.00. 

Program na niedzielę:

  • 15:30 - Ogłoszenie wyników konkursów "Za dnia" i "Po ćmoku"
  • 16:00 - Kolorowe szaleństwo z Radiem 90
  • 18:00 - Julia Dynak - pokaz akrobatyki powietrznej
  • 18:30 - Pokazy buskerskie
  • 19:00 - Jan Dudek Aerial & Fire artist
  • 19:30 - Występ zwycięzcy - Wodzisławski Sztukmistrz "Za dnia"
  • 20:00 - Występ zwycięzcy -Wodzisławski Sztukmistrz "Po ćmoku"
  • 21:00 - Labareda - show ogniowo-pirotechniczne

Zobacz fragment piątkowych występów

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SWDPL (91.192. * .96) 01.07.2023 13:29

Kieca musi odejść . Oto odpowiedź.

~Swdf (79.124. * .212) 01.07.2023 13:24

A kaj są dni Wodzia jo sie pytom?

~zero (185.143. * .104) 01.07.2023 07:23
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Miecio (5.173. * .61) 01.07.2023 01:08
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu